Smart Sport Watch |Waterproof Aerobics IP67

7,900 L

Smart Watch

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Pesha: 34 g
Bluetooth : V4.0
Smart Sport Watch Input: 3.7V-1.0A MAX
Waterproof IP60
Suporton Android 4.3+dhe iOS 8+
Bateria : 180mAh

Bluportokalli
Pastro
KODI: STRACKER-AERO Kategori: , Etiketime: , , , , ,

SMARTWATCH TRACKER | AEROBICS

Smart Sport Watch Aerobics | Tracker Fitness | Porosi Online | Dyqan Taxi

Smart Watch balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Sport Watch  eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS. Sport Watch eshte rezistente ndaj ujit dhe xhami pengon ekranin nga gervishtja. Monitroron automatikisht ushtrimet e zgjedhura, monitoron rrahjet e zemres dhe zbulon kur ndryshoni aktivitetet.

Smart Watch Tracker | Aerobics

SmartWatch tracker Aerobics Tirane Dyqan Taxi

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Pesha: 31 g
Bluetooth : V4.0
Smart Sport Watch Input: 3.7V-1.0A MAX
Waterproof IP67 ( Nuk rekomandohet te mbahet gjate notimit )
Suporton Android 4.3+dhe iOS 8+
Bateria : 180mAh

Zgjidh me mire & me lire | Bli Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Smart Sport Watch |Waterproof Aerobics IP67”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart Sport Watch Dyqan Taxi Aerobics Online Shop

Smart Sport Watch |Waterproof Aerobics IP67