Smart Sport Watch F69 | Waterproof IP68

3,900 L8,900 L (-56%)

Ka stok

Smart Watch

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Pesha: 34 g
Bluetooth : V4.0
Smart Sport Watch Input: 3.7V-1.0A MAX
Waterproof IP60
Suporton Android 4.3+dhe iOS 8+
Bateria : 180mAh

KODI: 2017010135 Kategori: , , Etiketime: , , , , ,

ORE INTELIGJENTE F69

Smart Sport Watch | Waterproof | Bli Online ne Dyqan Taxi | Tirane

Smart Watch balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Sport Watch  eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS. Sport Watch eshte rezistente ndaj ujit dhe xhami pengon ekranin nga gervishtja. Monitroron automatikisht ushtrimet e zgjedhura, monitoron rrahjet e zemres dhe zbulon kur ndryshoni aktivitetet.

SMART WATCH F69

Smart Watch F69 Dyqan Taxi Tirane

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Pesha: 34 g
Bluetooth : V4.0
Smart Sport Watch Input: 3.7V-1.0A MAX
Waterproof IP60
Suporton Android 4.3+dhe iOS 8+
Bateria : 180mAh

Zgjidh me mire & me lire | Bli Online | Dyqan Taxi | Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smart Sport Watch F69 | Waterproof IP68”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart Sport watch Dyqan Taxi bli online blerje dyqan taxi shitje

Smart Sport Watch F69 | Waterproof IP68

3,900 L8,900 L (-56%)

Shto ne Shporte