ELAH BT015 | Smart WristBand – Original

4,000 L

Ka stok

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Suporton Android dhe iOS

KODI: 6956992200253 Kategori: , Etiketime: , , , ,

BYZYLYK INTELIGJENT PER SPORT

Smart Wrist Band | Elah BT015 | Dyqan Taxi

Smart Watch me te cilen balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS.  Monitoron automatikisht ushtrimet e zgjedhura, smart watch e cila  monitoron rrahjet e zemres dhe zbulon kur ndryshoni aktivitetet. Pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj, madje edhe gjate ushtrimeve me te veshtira.

BYZYLYK INTELIGJENT PER SPORT | ELAH BT015

Elah Bt015 Smart Band Dyqan Taxi

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Smart Watch qe Suporton Android dhe iOS

Pajisje inteligjente per monitorim | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “ELAH BT015 | Smart WristBand – Original”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart WristBand Bracelet dyqan taxi

ELAH BT015 | Smart WristBand - Original