Ore inteligjente | Smart watch | New wear Close you & me

3,500 L

Ka stok

Ore Inteligjente \ Smart Watch

Bluetooth 4.0
Ekrani 0.95 inch OLED
Touch screen
Bateria 170 mAh
E pajtueshme me Android 4.4 + & iOs 4s +
Waterproof IP1.67

KODI: smart-watch-new-wear-you-and-me Kategori: , Etiketime: , , , , ,

SMARTWATCH CLOSE YOU & ME

Ore inteligjente ,  mund ta beni porosi online tashme dhe ne Dyqan Taxi

Smart Watch me te cilen balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS.  Monitoron automatikisht ushtrimet e zgjedhura, smart watch  e cila  monitoron rrahjet e zemres dhe zbulon kur ndryshoni aktivitetet. Pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj, madje edhe gjate ushtrimeve me te veshtira.

Ore Inteligjente | SmartWatch

Bluetooth 4.0
Ekrani 0.95 inch OLED
Touch screen
Bateria 170 mAh
E pajtueshme me Android 4.4 + & iOs 4s +
Waterproof IP1.67

Blerje Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore inteligjente | Smart watch | New wear Close you & me”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ore inteligjente Dyqan Taxi smart watch

Ore inteligjente | Smart watch | New wear Close you & me