Smart Watch IW8 – Series 4 | Fitness Tracker

7,500 L

Ka stok

Ore Inteligjente /  Smartwatch

Bluetooth SMS/IM Message
Pedometer
Monitoroni gjumin tuaj 

KODI: apple-smart-watch Kategori: , Etiketime: , , , , , ,

Smart Watch IW8

Smart Watch IW8 Best – Fitness Smartwatch ne shitje | Watches Albania ne Dyqan Taxi.

Ore inteligjente me te cilen balanconi jeten tuaj. Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje. Percaktojeni ju kohen se ku do nisni aktivitetin, do pushoni dhe e mbyllini programin tuaj . IW8 Smartwatch eshte e pajtueshme me sistemin Android dhe iOs. Pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj. Kjo ore inteligjente tashme eshte asistentja juaj. Nepermjet Bluetooth mund te lidhet me pajisje te tjera nderkohe qe ju levzni pa qene nevoja ti keni duart e zena. Merrni njoftime nga aplikacionet e ndryshme qe keni ne telefonin tuaj . Degjoni muziken qe deshironi ne cdo kohe .

Smart Watch IWO – IW8

iwo iw8 Dyqan Taxi Ore Smart Watch Inteligjente apple Dizajn

Karakteristikat | Smart Watch – Fitness Smartwatch 

Funksionet: Passometer, Fitness Tracker, SleepTracker, Message Reminder, Call Reminder, remote Control, Push Message, Big Three Needles, Alarm Clock, Calendar, Heart Rate Tracker, Interactive Music, Calendar, Calculators.
Gjuhet: Anglisht, Rusisht, Spanjisht, Portugalisht, Italisht, Frengjisht, Gjermanisht, Hebraisht.
ROM: 128MB
RAM: 128MB
Kapaciteti i Baterise: 300-450mAh
GPS: Jo
SIM CARD: Jo
Waterproof: Jo
Ekrani: 1.54inch
CPU: MTK2502


Best Smart Watches . Porosi ne Qendren me te madhe Tregtare online Smartwatch ne shitje ne Dyqan Taxi Albania

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smart Watch IW8 – Series 4 | Fitness Tracker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

IW8 Smart Watch smartwatch best smartwatches albania ne dyqan taxi

Smart Watch IW8 - Series 4 | Fitness Tracker