Samsung Galaxy Watch | Smart Watch | 46mm

35,000 L

Ka stok

Specifikat Galaxy Watch | 46mm

Procesori: Samsung Exynos 9110 1.15GHz dual-core/li>
Ekrani: 1.3inch
Sistemi Operativ: Tizen OS 4.0
RAM: 768MB
ROM: 4GB
WiFi
Sensore: Barometer, Heart Rate, Ambient Light etj.
Waterproof: IP68 & 5ATM rezistente ndaj pluhurit & ujit
Bateri: 472mAh (Karikues Wireless)
Galaxy Watch me Dimensione: 46*49*13mm
Pesha: 63g

SAMSUNG WATCH 46 MM

Samsung Galaxy Watch | Smart Watch | Smartwatch Price | 46mm | Dyqan Taxi

Qendro i lidhur me boten pak me gjate

Karakteristikat e nje Smart Watch & ndjenja natyrale e nje ore analoge ne nje pakete te vetme.
Galaxy Watch ju lidh me boten perreth jush.

Perkufizimi i ri i origjinalitetit.
Nderthurni Galaxy Watch me stilin e jetes tuaj me nje origjinalitet qe mund te shihni permes nje larmie ngjyrash.

Shprehuni me Galaxy Watch
Nje madhesi trupi 46mm.
I pershtatshem per kycin dhe aksesore lehte i kombinueshem me veshjet tuaja.

Nuk ka nevoje te shtypni nje buton ose te ktheni rruazen ne Galaxy Watch per te treguar kohen.
Vendosni ekranin sAMOLED te shfaqet ne cdo kohe , duke ju lejuar te sihni kohen nese eshte dite ose nate.

SmartWatch e clia zgjohet me ju dhe ju ndihmon te qendroni ne rrugen e duhur.

Samsung Galaxy Watch vjen me GPS, keshtu qe ju e dini ku jeni dhe ku po shkoni.

Vishni kete ore inteligjente ne shi ose ne kushte sfiduese te tjera. Rezistenca e saj 5ATM ne uje dhe qendrueshmeria standarte ushtarake ju lejojne te jeni me aktive jashte dhe ne kushte te veshtira.

Samsung Galaxy Watch | 46mm | Dyqan Taxi

Galaxy Watch 46mm Dyqan Taxi Online

Specifikat

Procesori: Samsung Exynos 9110 1.15GHz dual-core/li>
Ekrani: 1.3inch
Sistemi Operativ: Tizen OS 4.0
RAM: 768MB
ROM: 4GB
WiFi
Sensore: Barometer, Heart Rate, Ambient Light etj.
Waterproof: IP68 & 5ATM rezistente ndaj pluhurit & ujit
Bateri: 472mAh (Karikues Wireless)
Samsung Galaxy Watch me Dimensione: 46*49*13mm
Pesha: 63g


Porosi online vetem ne Dyqan Taxi ! Samsung Watch Price |

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Samsung Galaxy Watch | Smart Watch | 46mm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

samsung galaxy smartwatch smart watch dyqan taxi online blerje porosi

Samsung Galaxy Watch | Smart Watch | 46mm