Smart Watch Z1 | Ore Inteligjente | Dyqan Online

4,990 L

Ka stok

Sistemi operativ: Android
Versioni i Bluetooth: 3.0
Kapaciteti i baterise: 350 mAh
Ekran: 1.22 inch
Rezolucioni i ekranit: 240*240 pixles

 

KODI: smart-watch-z1 Kategori: , Etiketime: , , , ,

ORE INTELIGJENTE Z1

Smart Watch Z1 | Ore Inteligjente | Dyqan Online | Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Balanconi jeten tuaj. Ekran me prekje dhe ne forme te rrumbullaket, cilesor dhe me nje dizajn te persosur ju mundeson lehtesi ne perdorim. Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit.

Kjo ore inteligjente eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe sistemin iOS. Mund ta perdorni per t’iu pergjigjur thirrjeve telefonike, mesazheve dhe pse telefoni juaj nuk eshte prane jush. Kjo ndodh fale lidhjes nepermjet modalitetit te bluetooth. Pasi telefoni juaj te jete lidhur me oren me bluetooth ju do te mund t’iu pergjigjeni thirrjeve telefonike dhe te merrni njoftime te ndryshme nga telefoni juaj.

Smart Watch Z1 monitroron automatikisht ushtrimet e zgjedhura, monitoron dhe zbulon kur ndryshoni aktivitetet duke u kujdesur per aktivitetin tuaj fizik. Menaxheri juaj i sportit, numeron hapat tuaja dhe monitoron situaten ditore te aktivitetit fizik.

Per projektimin e dhe dizajnimin e saj jane zgjedhur materiale superior dhe detaje te cilat perbejne avantazhe ne dallim nga smartwatch e tjera.

Smart Watch | ORE INTELIGJENTE Z1

Smart Watch Z1 Ore Inteligjente me karikim ne shitje online

Specifikat

Sistemi operativ: Android
Versioni i Bluetooth: 3.0
Kapaciteti i baterise: 350 mAh
Ekran: 1.22 inch
Rezolucioni i ekranit: 240*240 pixles

Funksione te tjera si: regjistrues zeri,  njoftues per SMS, për Twitter, Facebook etj.


Blerje online ne cmimin me te mire | Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Smart Watch Z1 | Ore Inteligjente | Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart Watch Z1 Ore inteligjente Dyqan Taxi online blerje porosi

Smart Watch Z1 | Ore Inteligjente | Dyqan Online