Fshese korenti me ajer dhe uje Samsung Air Track

12,900 L

Ka stok

FSHESE KORENTI ME AJER DHE UJE

Fshese korenti e cila punon me ajer dhe uje, per pastrim te lagesht dhe te thate.

Fshesa Samsung eshte krijuar ne ate menyre qe jo vetem te heqi pluhurin, por edhe derdhjet e lengjeve. Samsung ka projektuar disa nga fshesat me korrent me te mira, me vecori dhe teknologji per t’ju dhene pervojen me te mire gjate pastrimit.

Mbajeni mjedisin tuaj te paster dhe pa pluhur me fshesen me korrent Samsung.

Karakteristikat:

– Marka: Samsung

– Modeli: VCC4570S4K

– Fuqi e madhe thithese

– Parandalon bllokimin me ciklon

– Kontrolloni fuqine e thithjes

– Kosh me kapacitet te madh mund te mbaje 1,3 litra pluhur

– Përmasat: 272 x 234 x 390 mm

– Pesha: 4.6 kg


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Fuqia Watt

2000watt

Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese korenti me ajer dhe uje Samsung Air Track”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese korenti samsung blu ne dyqan taxi

Fshese korenti me ajer dhe uje Samsung Air Track