Fshese korenti me ene pluhuri Samsung Air Track

11,900 L

Ka stok

FSHESE KORENTI ME ENE PLUHURI

Mbajeni mjedisin tuaj te paster dhe pa pluhur me fshesen me korrent Samsung. E pajisur me ene pluhuri me kapacitet 1,3 litra.

Filtri i kesaj pajisjeje eshte i riperdorshem, mund te hiqet, te lahet dhe te riperdoret. Gryka thithese do t’ju ndihmoje te arrini ne vendet me te paarritshme.

Furca e pluhurit do te shmange demtimin edhe ne siperfaqet me delikate. Fshesa me korrent filtron ne menyre efektive ajrin nga grimcat e pluhurit.

Karakteristika:

– Marka: Samsung

– Modeli: VCC4570S4K

– Fuqi e madhe thithese

– Koshi me kapacitet te madh deri 1,3 litra pluhur dhe papasterti

– Lehtesisht i shkeputshem

– Kompleti aksesor 2-ne-1

– Permasat: 272 x 234 x 390 mm

– Pesha: 4.6 kg


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Fuqia Watt

2000watt

Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese korenti me ene pluhuri Samsung Air Track”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese korenti samsung online ne dyqan taxi

Fshese korenti me ene pluhuri Samsung Air Track