Fshese korenti me vakum – Haeger Professional Cleaner

8,490 L

Ka stok

KODI: fshese korenti me vakum-haeger-hg8663 Kategori: ,

FSHESE ME VAKUM- HAEGER HG-8663

Fshese korenti me vakum – Haeger Professional Cleaner

Fshese korenti me vakum e projektuar per pastimin total dhe efikas se shtepise tuaj. E ndertuar nga materiale 100% miqesore me mjedisin dhe jo toksike, ajo ofron pasterti dhe higjene maksimale.

Shperthimi i fuqishem i avullit dhe prania e vakumit garanton eleminimin e 99.9 % te baktereve dhe mikrobeve duke depertuar thelle ne cdo siperfaqe. Fale fsheses Haeger ju do te keni mudesi te eleminoni pluhurin edhe ne siperfaqet me te veshtira per tu arritur. Ajo eshte e pajisur me filter ciklonik, avantazh ky qe e ben ate te perkryer per personat alergjike.

Fshesa eshte e ndertuar nga rrota silikoni te buta dhe te levizshme, te cilat bejne te mundur transportimin e saj nga nje ambient tek tjetri, pa demtur dyshemene dhe parketin.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese korenti me vakum – Haeger Professional Cleaner”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fshese korenti me vakum Haeger

Fshese korenti me vakum - Haeger Professional Cleaner