Koke karikuesi Samsung 45w | Usb C Adapter

2,100 L

Ka stok

KODI: I-72121268 Kategori: ,

KOKE KARIKUESI SAMSUNG 45W

Koke karikuesi qe karikon me siguri dhe mbrojtje maksimale pajisjet tuaja Galaxy dhe te miqve tuaj.

I pershtatshem me modelet Galaxy S21, S21+, S21U. Cdo pajisje PD, duke perfshire Galaxy Note10+, mund te karikoje me fuqi te larte deri ne 45W.

Me i fuqishem se adaptorët e meparshem, ai shfrytezon fuqine e karikimit super te shpejte 2.0.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Fuqia Watt

45W

Be the first to review “Koke karikuesi Samsung 45w | Usb C Adapter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

koke karikuesi samsung blerje online ne dyqan taxi

Koke karikuesi Samsung 45w | Usb C Adapter