Kufje Wireless Galaxy Buds Pro | Samsung

3,500 L

Ka stok

Galaxy Buds Pro ofrojne tingull te qarte, ​​cilesi superiore te thirrjes dhe ju lejojne te degjoni dhe komunikoni ne menyre me efektive fale anulimit te zhurmave te ambientit.

KODI: i-2120748 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS GALAXY BUDS PRO

Kufje wireless Galaxy Buds Pro ofrojne tingull te qarte, ​​cilesi superiore te thirrjes,  lidhje te zgjeruar ne te gjitha pajisjet tuaja. Te gjitha ne nje dizajn modern dhe  inovativ.

Te ndertuara  me kualitet maksimal per t’ju ndihmuar te perfitoni sa me shume nga puna, argetimi dhe gjithcka tjeter.

Kufje Galaxy Buds Pro me lidhje Wireless

Galaxy Buds Pro ndan zerin tuaj nga tingujt e padeshiruar te ambientit, duke siguruar qe te degjoheni sa me qarte.

Kjo teknologji ju lejon te degjoni dhe komunikoni ne menyre me efektive dhe i ben Galaxy Buds Pro mjetin perfekt per perdorim te perditshem.

Sistem nderrimi automatik, i cili zbulon se cfarë eshte me urgjente dhe menjehere nderron lidhjen me ate pajisje. Pra, nese po shikoni nje film ne tabletin tuaj dhe merrni nje telefonate, Galaxy Buds Pro kalon audion ne telefonin tuaj.

Dizajni ne formen klasike ne vesh maksimizon komoditetin kur i perdorni per ore te tera dhe ato qendrojne te sigurta ne veshet tuaj edhe kur jeni duke ushtruar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje Wireless Galaxy Buds Pro | Samsung”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje wireless galaxy buds pro ne shitje online ne dyqan taxi

Kufje Wireless Galaxy Buds Pro | Samsung