Samsung A50 | Galaxy Smartphone | Bli Online

28,900 L30,000 L (-4%)

Ka stok

 • Procesori: Octa-Core (4 x 2.3GHz
 • RAM: 4GB LPDDR4X
 • ROM: 64GB
 • Ekrani: 6.4 inches AMOLED, FHD+
 • Kamera: 25MP + 8MP + 5MP
 • Selfie:  25MP
 • Sistemi: Android 9.0 Pie
KODI: GalaxyA50black Kategori: , , , Etiketime: , , ,

SAMSUNG GALAXY A50

Samsung Galaxy A50 Smartphone 

Samsung Galaxy A50 Ekrani për të parë më shumë botën.

Afrohuni më shumë me ato që kanë rëndësi për ju në ekranin 6.4 inç të Infinity-U të GalaxyA50. Ekrani mbulon pjesen me te madhe te telefonit deri në skaje. Dhe me rezolucion FHD + dhe ngjyra sAMOLED, ju mund të zhyteni thellë në vlogs dhe livestreams tuaj të preferuar.

Dizajn Premium me ngjyra të mahnitshme

GalaxyA50 është estetikë e pastër, premium. Trupi i hollë përshtatet mirë në dorën tuaj. Dhe skaneri i gishtit 3D të glasstic ju lejon te keni me shume privatesi dhe siguri per telefonin tuaj.

Kamera e trefishtë për të kapur momentet tuaja live | Samsung Galaxy A50

Kamera Triple e GalaxyA50 përbëhet nga një Kamerë Ultra Wide me një fushë vizion prej 123 shkallësh si syri i njeriut, si dhe një aparat fotografik 25MP (F1.7) për foto të ndritshme dhe të qarta gjatë gjithë ditës. Dhe për të përmbyllur, një Kamerë me thellësi 5MP për rregullimin e thellësisë së fushës.

Tre kamera për të kapur jetën ndërsa shkoni.

Përshtatni më shumë botën tuaj në momentet e shkrepura ose kapni momente në ndriçim të ndryshëm. Fotografitë e tua të ditës qëndrojnë të qarta, dhe shkrepjet e natës tërheqin më shumë dritë për më pak zhurmë dhe detaje të mprehta.

Gjurmët e gishtit tuaj janë çelësi

Galaxy A50 vjen me autentifikim biometrik të teknologjisë së lartë. Skanuesi i gjurmëve të ekranit në ekran njeh gjurmën tuaj unike të gishtërinjve, kështu që ju jeni i vetmi që mund të shtypni dhe zhbllokoni në një lëvizje të lehtë.

SAMSUNG GALAXY A50 ONLINE NE DYQAN TAXI

Samsung Galaxy A50 Dyqan Taxi Online Store Shqiperi

Specifikat e telefonit

 • Marka – Samsung
 • Modeli – GalaxyA50
 • Rrjeti – Android 4G
 • Procesori – Octa-core (4 x 2.3GHz Cortex-A73 & 4 x 1.7GHz Cortex-A53)
 • Chipset – Exynos 9610 Octa
 • GPU – Mali-G72 MP3
 • Kamera – 25MP f/1.7 + 8MP f/2.2 + 5MP f/2.2 / dual-LED / AF
 • Selfie –  25 Megapixel f/2.0
 • Memorja – RAM- 4GB LPDDR4X |
 • Samsung Galaxy A50 ROM – 64GB – Karte memorje deri ne 512GB (nuk perfshihet)
 • Ekrani – 6.4 inch  Super AMOLED, FHD+ Display (2340 x 1080 Pixel), 19.5:9
 • Bateria – 4,000 mAh Lithium-Polymer, 15W
 • SIM – Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
 • Sensore – Proximity Sensor, Light, Accelerometer, Compass Sensor, Gyroscope, Fingerprint (Under Display), ANT+
 • Color – Black, White, Blue, Coral
 • Sistemi operativ – Android 9.0 Pie
 • I/O Interface – 1 x Nano SIM Card Slot, 1 x Nano SIM Card Slot, TF Card Slot, Type-C USB Slot, 3.5mm Audio Out Port, Power Button, Volume Button, Microphone, Speaker
 • Dimensionet – 158.5 mm x 74.7 mm x 7.7 mm
 • Pesha – 166 gram
 • Samsung Galaxy A50 Opsione te tjera – Plastic Body Design, Super AMOLED Display, Notch Design, Gorilla Glass Triple Rear Camera, 10nm Chip, 15W fast Charger, USB Type-C, Dual-Band Wi-Fi, Bluetooth 5.0, Infinity U Display.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Memorja

64GB

Ngjyra

Be the first to review “Samsung A50 | Galaxy Smartphone | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Samsung Galaxy A50 Black

Samsung A50 | Galaxy Smartphone | Bli Online

28,900 L30,000 L (-4%)

Shto ne Shporte