Ore smart Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm

21,500 L

Ka stok

KODI: H-987694 Kategori: ,

ORE SMART SAMSUNG GALAXY ACTIVE 2

Ore Galaxy smart Watch Active2 i ri eshte partneri juaj ideal i fitnesit. Ora monitoron gjumin dhe rrahjet e zemres suaj, lidhet me telefonin tuaj dhe i pershtatet pamjes suaj.

Monitorimi shendetesor kujdeset per rrahjet e zemres suaj dhe ju dergon nje alarm kur nivelet normale rriten ose bien.

Perdorni detektorin e stresit kur ndiheni te tensionuar per te monitoruar nivelet e stresit dhe ndiqni ushtrimet e sugjeruara te frymemarrjes per t’u kthyer ne nje gjendje te relaksuar.

I certifikuar IP68 dhe 5ATM, ora eshte rezistente ndaj pluhurit dhe ujit. Lidhni Galaxy Watch Active2 me pajisjen tuaj celulare per te zgjeruar pervojen tuaj telefonike ose perdoreni ate ne menyre te pavarur.

Ndryshoni faqen e ores per t’iu pershtatur shijes tuaj me vetem nje prekje mbi ekranin e ores.

Specifika:

 • Marka: Samsung
 • Modeli: Galaxy Watch Active 2
 • Procesor Exynos 9110 Dual Core 1.15 GHz
 • Ekrani: 1.4″ AMOLED
 • Rezolucioni: 360 x 360 px
 • Lidhshmëria: Bluetooth 5.0
 • WiFi 802.11 b / g / n
 • Sensorët:
 • GPS / GLONASS / BEIDOU
 • Akselerometri
 • Xhiroskopi
 • Barometri
 • Drite ambienti
 • Monitor i rrahjeve të zemrës

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore smart Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

samsung galaxy watch r820 shitje online ne dyqan taxi

Ore smart Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm