Ore Galaxy Watch 3 me Bluetooth 41mm R850 Steel

28,900 L

Ka stok

Ora Galaxy Watch3 kombinon produktivitetin e nivelit te smartphoneve dhe teknologjine kryesore shendetesore ne nje pajisje premium.

KODI: H-987691 Kategori: ,

ORE GALAXY WATCH 3 ME BLUETOOTH 41MM

Ore Galaxy watch 3 41mm me lidhje Bluetooth, gjeresi me te madhe te ekranit dhe dizajn me te holle dhe me te lehte.

I konturuar nga nje kornize rrotulluese, shikimi dhe fokusi ne ate qe ka rendesi eshte me i lehtë se kurre fale ekranit te madh 1.2″.

Me nje pamje te sofistikuar qe eshte ideale per kycin tuaj fale dizajnit te tij kompakt.

Kur merrni nje tekst te ri, Galaxy Watch3 tregon historikun e bisedes ne menyre qe te mund te ndiqni pa sforcim biseden.

Stickerat Bitmoji ofron menyra te reja argetuese per te komunikuar.

Galaxy watch 3 eshte funksional gjithashtu si monitorues i shendetit tuaj. Kontrolloni presionin e gjakut permes aplikacionit Samsung Health Monitor kudo qe te jeni.

Specifika:

  • Marka: Samsung
  • Modeli: R850
  • Materiale: çelik inox
  • Rrip: Lekure
  • Çipi: Exynos 9110 me dy bërthama 1.15 GHz
  • Ekran AMOLED
  • Rezolucioni: 360 x 360 piksele
  • Sensorët Akselerometër/Barometri/Xhiroskopi/Sensori i rrahjeve të zemrës (EKG)/Sensori optik i ritit të zemrës (HRM)/Sensori i dritës
  • Bateria Kapaciteti: 247 mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore Galaxy Watch 3 me Bluetooth 41mm R850 Steel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

samsung galaxy watch 3 r850 bli online ne dyqan taxi

Ore Galaxy Watch 3 me Bluetooth 41mm R850 Steel