Kufje me kabell AKG | Samsung Galaxy Headphones

990 L

Ka stok

Kufje me kabell dhe mikrofon

Audio me super bas

Material perberes rezistent

Nuk ngaterrohen apo perthyhen

Nuk shkaktojne bezdisje gjate perdorimit

 

KODI: Kufje-me-fishe-AKG KATEGORIA:

KUFJE ME KABELL AKG USB-C

Merrni audion me cilesine me te larte te zerit njesoj si ne nje studio muzikore.

Kufjet Samsung USB-C ofrojne deri ne 10 here kualitet me te larte se kufjet standarde me fole 3.5 mm.

Te projektuara me nje dizajn me fishe,  te lehta por janë shume te qendrueshme dhe komode ne perdorim.

Ofrojne nje audio teper te paster, te ekuilibruar dhe me tinguj autentik. Shfaqin drejtues te dyfishte, nje 8 mm dhe nje 11 mm, ne nje veshje metalike te lidhur me pëlhure rezistente ndaj perthyerjeve apo ngaterrimeve.

Te pajisura me mikrofon te vogel ne gjatesine e fishes per kontrollin e muzikes dhe volumit.

Merrni eksperiencen me te mire te degjimit te kengeve tuaja te preferuara me kufjet AKG Samsung edition!

Perputhshmeria

  • Samsung Galaxy S20
  • Samsung Galaxy Note 10
  • Pajisjet e tjera me porte USB-C

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kufje me kabell AKG | Samsung Galaxy Headphones”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

AKG USB-C Edition dyqan taxi

Kufje me kabell AKG | Samsung Galaxy Headphones