Airpods Pro | Cilesi mahnitese e zerit

4,500 L

Ka stok

 • Cilësi mahnitëse e zërit me Adaptive EQ
 •  Rezistente ndaj ujit (IPX4)
 • Konfigurim i lehtë për të gjitha pajisjet tuaja Apple³
 • Sensorë optikë të dyfishtë.
KODI: airpods-pro Kategori: ,

AIRPODS PRO ME CILESI MAHNITESE TE ZERIT

AirPods Pro janë krijuar për të dhënë Anulimin Aktiv të Zhurmës për zë gjithëpërfshirës, ​​modalitetin e transparencës në mënyrë që të dëgjoni persnonin ne te cilin jeni i fokusuar dhe një përshtatje të personalizueshme për rehati gjatë gjithë ditës. Ashtu si AirPods, AirPods Pro lidhen në mënyrë magjike me iPhone ose Apple Watch.

AirPods Pro bllokojnë mjedisin tuaj në mënyrë që të përqendroheni në ato që po dëgjoni. AirPods Pro përdor dy mikrofonë, një mikrofon me pamje nga jashtë dhe një mikrofon me fytyrë nga brenda, për të krijuar anulim superior të zhurmës.

Një përforcues i mjaftueshëm i diapazonit dinamik prodhon tingull të pastër, tepër të qartë, ndërsa zgjat edhe jetën e baterisë. Dhe Adaptive EQ akordon automatikisht muzikën për t’iu përshtatur formës së veshit tuaj për një përvojë të pasur dhe të qëndrueshme të dëgjimit.

 Specifikatairpods pro kufje apple bli online dyqan taxi
 • Përshtatje dhe vulosje më e personalizueshme
 • Modaliteti i transparencës
 • Cilësi mahnitëse e zërit me Adaptive EQ
 •  Rezistente ndaj ujit (IPX4)
 • Konfigurim i lehtë për të gjitha pajisjet tuaja Apple³
 • Sensorë optikë të dyfishtë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Airpods Pro | Cilesi mahnitese e zerit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

airpods pro cilesi mahnitese e zerit bli online dyqan taxi

Airpods Pro | Cilesi mahnitese e zerit