Karikues i shpejte Type C to Type C 45W Travel Adapter

4,290 L

Ka stok

KODI: h-4589918 Kategori: ,

KARIKUES I SHPEJTE TYPE C TO TYPE C

Karikues super i shpejte Samsung Type C 45W me kabllo te tipit C 1 meter.

E kthen telefonin tuaj ne 100% te karikuar ne kohe rekord. Karikon plotesisht me shpejtesi te jashtezakonshme.

Me i fuqishem se karikueset Travel Adapter e zakonshem. Karikuesi Travel Adapter perdor teknologjine Power Delivery per te siguruar karikim te shpejte dhe efikas.

Fale fuqise dalese 3A, e fuqizon pajisjen tuaj me shpejt se karikuesi standard. Dizajni kompakt dhe i lehte ju lejon ta merrni ate ne udhetimet tuaja.

Pershtatesi 45W gjithashtu karikon me 15W. Keshtu qe karikon ne menyre te sigurt pajisjet tuaja te tjera edhe nese nuk suportojne fast charge.

Modele te pajtueshme:i pajtueshem me Galaxy Note 10+, Note 10+ 5G, A91

K25W i pajtueshëm me Galaxy Note 10, Note 10 5G, S10 5G, A90 5G, A80, A70, Book S.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Fuqia Watt

45W

Be the first to review “Karikues i shpejte Type C to Type C 45W Travel Adapter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

samsung type c super fast charger bli online ne dyqan taxi

Karikues i shpejte Type C to Type C 45W Travel Adapter