AIRPOD 2 Look – Black | Bli Online

3,490 L3,990 L (-13%)

Ka stok

 • Mund t’i perdorni kur jeni ne levizje pa qene nevoja te perdorni celularin
 • Japin tingull me kulaitet te larte
 • Funksionojne ne menyre automatike
 • Bateria zgjat 2 ore per muzik dhe 3 ore per telefonata
 • Lidhen me Apple dhe Android
KODI: K-190520011 Kategori: ,

AIRPOD 2 LOOK – BLACK

Tani eshte koha e kufjeve per ta thjeshtuar sa me shume perdorimin e celularit apo per ta shmangur kontaktin e shpeshte me te pasi vertet na merr shume kohe reale. Kufjet me tela kane dale disi nga moda dhe perdorimi i tyre po behet shume i vakt. Per shkak te nevojes se njerezve kompania Apple beri te mundur prodhimin e Airpods. Duke pare shitjen teper te larte te tyre, por njekohesisht edhe cmimin e larte qe nuk mund te perballohej nga te gjithe pavarsisht deshires se tyre per ta pasur te tyren. Keshtu shume kompani te tjera filluan prodhimin tyre.

Airpod 2 LOOK-BLACK | ME KUALITET TEPER TE LARTE

Airpod 2 LOOK-BLACK kane nje madhesi shume te vogel qe e bene te mbahet lehtesisht kudo.

Tingulli qe ato leshojne do t’ju vije shume i qarte edhe i plote.

Struktura e tyre perputhet shume mire me cdo lloj veshi duke mos krijuar asnje bezdisje per ju. Ato vendosen ne nje kuti te vogel, ne ngjyren e bardhe, ne te cilen karikohen. Kur hapet kapaku i kutise pasi ju te keni ndezur bluetooth-in e celularit tuaj do te shihni qe kufjet jane lidhur me telefonin tuaj. Ato fillojne te prodhojne ze sapo te jene vendosur ne veshin tuaj dhe e ndalojne ate kur ju i hiqni ato.

Bateria e kufjeve reziston deri ne 40 ore pa u karikuar me karikues.

Kufjet dhe vellimin e zerit ne to mund t’i kontrolloni nepermjet nje butoni qe do ta gjeni tek bateria e tyre. Airpods jane te perbera prej plastikes. Kufjet me bluetooth funksionojne ne menyre automatike.

KUFJE QE LIDHEN NE SAJ TE BLUETOOTH | IPHONE | ANDROID

 • Lidhen me ane te bluetooth-itAIRPOD-2-LOOK-BLACK-Bli Online
 • Mund t’i perdorni kur jeni ne levizje pa qene nevoja te perdorni celularin
 • Shume praktike per shkak te madhesise se vogel
 • Japin tingull te plote edhe te qarte
 • Premtojne jetegjatesi
 • Funksionojne ne menyre automatike
 • Jane indentike si origjinali
 • Bateria per muzik zgjat 2 ore ndersa per telefonata 3 ore
 • Ngjyre e zeze

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “AIRPOD 2 Look – Black | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

AIRPOD 2 Look - Black | Bli Online

3,490 L3,990 L (-13%)

Shto ne Shporte