Airpod i18 | Kufje me Bluetooth ne shitje online | Bli tani

1,800 L

Ka stok

 • Mund t’i perdorni kur jeni ne levizje pa qene nevoja te perdorni celularin
 • Shume praktike dhe komode
 • Japin tingull te plote edhe te qarte
 • Jane te perbera nga materiali i plastikes se larte
 • Lidhen me iphone dhe android
 • Ngjyra e bardhe
KODI: K-190520022 Kategori: ,

AIRPOD i18 | KUFJE ME BLUETOOTH

Kufje per iPhone i13s ne shitje online. Kufje shume cilesore dhe me tingull shume te paster.

AIRPOD i18 lidhen me celularin tuaj me ane te bluetooth-it. Ato jane perfekte per t’u perdorur nga ju jeni ne levizje. Kufjet ju japin mundesine te beni ne te njejten kohe shume aktivitete  edhe te keni kohe per veten tuaj . Ato jane shume praktike per t’u mbajtur kudo.

TINGULL I KTHJELLET

Tingulli qe ato leshojne do t’ju vije shume i kthjellet edhe i plote. Struktura e tyre perputhet shume mire me cdo lloj veshi duke mos krijuar asnje bezdisje per ju. Kufjet vendosen ne nje kuti te vogel, ne ngjyren e bardhe, ku edhe karikohen. Airpods lidhet ne saj te bluetooth-it me celularin tuaj ne menyre automatike. Ato fillojne te prodhojne ze kur ju i keni vendosur ne veshin tuaj dhe e ndalojne ate kur ju i hiqni. Kufjet dhe tingujt ne to mund t’i kontrolloni nepermjet butonit qe e gjeni tek bateria e tyre.

KUFJET i18 ME BLUETOOTH NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI

Airpods jane te perbera prej plastikes me cilesi teper te larte qe garanton edhe jetegjatesine e tyre. Me nje madhesi nen mesatare ato ofrojne komoditet ne perdorim. Airpods po behen shume te populluar kohet e fundit dhe pa dyshim qe do te behen edhe miku juaj me i mire pasi do t’ju ndihmojne shume duke ju shmangur lodhjen per te perdorur celularin.

Kufje pa kabull per cdo lloj celulariairpod-me-bluetooth-i18

 • Lidhen me ane te bluetooth-it
 • Shume praktike dhe komode
 • Japin tingull te plote edhe te qarte
 • Jane te perbera nga materiali i plastikes se larte
 • Ngjyra e bardhe
 • Lidhen me android dhe iphone

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Airpod i18 | Kufje me Bluetooth ne shitje online | Bli tani

WhatsApp chat