Remax Proda Airpods Pro | Kufje me bluetooth ne shitje

6,490 L

Ka stok

 • Mund t’i perdorni kur jeni ne levizje
 • Shume praktike dhe komode
 • Japin tinguj te plote edhe te qarte
 • Perbehen ne kokat e tyre nga materil elastik
 • Lidhen me android dhe iphone

 

KODI: K-190520021 Kategori: ,

AIRPOD 3 LOOK – PRO – BLACK

AIRPOD 3 LOOK – PRO – BLACK jane kufje qe lidhen me celularin tuaj me ane te bluetooth-it. Ato jane perfekte per t’u perdorur nga ju teksa jeni duke ecur, duke drejtuar makinen, duke lene telefonin ne karikim dhe ju jeni po beni dicka tjeter.

Kufjet me bluetooth ju japin mundesine te beni ne te njejten kohe aktivitete te ndryshme dhe te kurseni kohe per veten tuaj ose te mbaroni pune shpejt perpos argetmit qe ju ofrojne. Ato kane nje madhesi shume te vogel qe mund te mbahen lehtesisht kudo.

ZE I QARTE DHE I PLOTE

Tingulli qe ato leshojne do t’ju vije shume i kthjellet. Ato jane te pershtatshme me cdo lloj strukture veshi duke mos krijuar asnje bezdisje per ju. Kufjet vendosen ne nje kuti te vogel, ne te cilen edhe karikohen sa here qe rivendosen. Kur hapet kapaku i kutise pasi ju te keni ndezur bluetooth-in e celularit tuaj, kufjet tuaja do te lidhen me telefonin tuaj ne menyre automatike. Ato fillojne te leshojne tinguj sapo te jene vendosur ne veshin tuaj dhe e ndalojne ate kur ju i hiqni ato. Kufjet me bluetooth mund t i komnadoni nepermejt baterise se tyre.

KUFJET ME BLUETOOTH |AIRPOD 3 LOOK – PRO – BLACK

Karakteristike e ketyre kufjeve eshte se ato kane nje ndertim tjeter nga Airpods qe jemi mesuar zakonisht te perdorim. Kufjet kane nje strukture te re duke u perbere nga nje material elastik ne kokat e tyre, i bute por tejet i forte dhe rezistente. Kjo eshte nje favorizim per ata qe i perdorin shume kufjet duke mos pasur demtime serioze ne vesh. Ato do te behen miku juaj me i mire pasi do t’ju ndihmojne shume duke ju shmangur lodhjen per te perdorur celularin.

Remax Proda Airpods Pro

 • Lidhen me cdo lloj celulariRemax-Proda-Airpods-Pro
 • Mund t’i perdorni kur jeni ne levizje
 • Shume praktike
 • Japin tinguj  te plote edhe te qarte
 • Perbehen ne kokat e tyre nga materil elastik
 • Jane te perbera nga materiali i plastikes

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Remax Proda Airpods Pro | Kufje me bluetooth ne shitje

WhatsApp chat