AIRPOD 2 AAA cilesi e larte | Bli Online | Dyqan Taxi

4,900 L

Ka stok

 • Lidhen lehtesisht me ane te bluetooth-it
 • Mund t’i merrni kudo me vete
 • Japin prakticitet te larte
 • Prodhojne ze te plote edhe te qarte
 • Perbehen nga sensore inteligjent
 • Krijuar nga materiali i plastikes se larte
 • Lidhen me cdo android dhe iphone
KODI: K-190520016 Kategori: ,

AIRPOD 2 AAA – CILESI E LARTE

AIRPOD 2 AAA jane kufje me bluetooth me cilesi teper maksimale dhe nuk kane asnje ndryshim diferencues nga ato origjnale. Keto kufje karikohen ne baterine e tyre 3-4 here ne dite. Kurse vete kutia ne te cilen ato mbahen mund te rezistoje edhe 40 ore pa u karikuar dhe duke siguruar karikim gjate kesaj kohe karikim per kufjet. Lidhja qe krijojne me celularin tuaj eshte shume praktike dhe e thjesht, mjafton qe te ndizni bluetooth dhe te hapni kapakun e kutise se Airpods-ve.

AIRPOD 2AA ME KUALITET TE LARTE | BLI ONLINE

Airpod kane sensore inteligjent, te cilet e dallojne menjehere nese kufjet jane vendosur apo jo ne vesh. Kur ato nuk jane te vendosura ne vesh, zeri qe po vinte do te behet pauz ne telefonin tuaj. Nepermjet butonit qe gjendet ne siperfaqen e tyre te vogel ju duhet te shtypni dy here ne te dhe do te aktivizoni Sirin, i cili ju bene te mundur ndryshimin e kenges, telefonatat, volumin e zerit pa qene nevoja te prekni celularin etj. Me Airpods 2 AAA ju qe te kryeni njekohesisht disa aktivite, si psh duke drejtuar makinen ,duke ecur nderkohe qe jeni duke perdorur kufjet.

KUFJE QE LIDHEN FAL BLUETOOTH ME IPHONE DHE ANDROID TUAJ

 • Lidhen lehtesisht me ane te bluetooth-itAIRPOD-2AA-me-bluetooth
 • Mund t’i merrni kudo me vete
 • Japin prakticitet te larte
 • Prodhojne ze te plote edhe te qarte
 • Perbehen nga sensore inteligjent
 • Krijuar nga materiali i plastikes se larte
 • Lidhen me cdo android dhe iphone

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

AIRPOD 2 AAA cilesi e larte | Bli Online | Dyqan Taxi

WhatsApp chat