Airpod i13s | Kufje me Bluetooth ne shitje online | Bli tani

1,590 L1,900 L (-16%)

Ka stok

 • Mund t’i perdorni kur jeni ne levizje pa qene nevoja te perdorni celularin
 • Japin tingull te plote edhe te qarte
 • Perbehen ne kokat e tyre nga materil elastik
 • Jane te perbera nga materiali i plastikes se larte
 • Lidhen me Apple dhe Android
KODI: K-190520023 Kategori: ,

AIRPOD i13s | KUFJE ME BLUETOOTH

Kufje per iPhone i13s ne shitje online. Kufje shume cilesore dhe me tingull shume te paster.

AIRPOD i13 jane kufje qe lidhen me celularin tuaj me ane te bluetooth-it.
Ato jane perfekte per t’u perdorur nga ju teksa jeni duke ecur, duke drejtuar makinen, duke lene telefonin ne karikim dhe ju po beni dicka tjeter. Kufjet me bluetooth ju japin mundesine te beni ne te njejten kohe aktivitete te ndryshme dhe te kurseni kohe per veten tuaj ose te mbaroni pune shpejt perpos argetimit qe ju ofrojne. Ato kane nje madhesi shume te vogel dhe qe mund te mbahen lehtesisht ne xhep, cante e kudo tjeter.

TINGULL I PASTER

Tingulli qe ato leshojne do t’ju vije shume i qarte edhe i plote. Struktura e tyre perputhet shume mire me cdo lloj veshi duke mos krijuar asnje bezdisje per ju. Kufjet vendosen ne nje kuti te vogel, ne ngjyren e bardhe, ne te cilen karikohen. Kur hapet kapaku i kutise pasi ju te keni ndezur bluetooth-in e celularit tuaj ato lidhen automatikisht me telefonin tuaj. Ato fillojne te prodhojne ze sapo te jene vendosur ne veshin tuaj dhe e ndalojne ate kur ju i hiqni ato prej veshit. Airpods jane te perbera prej plastikes me cilesi teper te larte qe garanton edhe jetegjatesine e tyre.

KUFJET I13S NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI

Kufjet i13s jane indentike me airpods Apple. Ato vijne me nje material shume cilesor, praktike dhe qe premton jetegjatesi te tyre. Ndryshimi i vetem qe kane me airpods Apple eshte cmimi shume ekonomik qe ofrojne. Me nje cmim te atille ato behen lehtesisht te aksesueshme nga te gjitha ata qe jane adhurues te kufjeve dhe qe jane te detyruar te kene kontakt te gjate me celularin e tyre.

AIRPODS i13s | IPHONE | ANDROIDkufje me bluetooth i13s ne dyqan taxi

 • Lidhen me ane te bluetooth-it
 • Mund t’i perdorni kur jeni ne levizje pa qene nevoja te perdorni celularin
 • Shume praktike per shkak te madhesise se vogel
 • Japin tingull te plote edhe te qarte
 • Premtojne jetegjatesi
 • Perbehen ne kokat e tyre nga materil elastik
 • Jane te perbera nga materiali i plastikes se larte

 

 

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

altoporlant

Ngjyra

Be the first to review “Airpod i13s | Kufje me Bluetooth ne shitje online | Bli tani”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje me bluetooth ne shitje online Dyqan Taxi i13s

Airpod i13s | Kufje me Bluetooth ne shitje online | Bli tani

1,590 L1,900 L (-16%)

Shto ne Shporte