Airpods i100| Kufje me bluetooth | Bli Online

1,990 L

Ka stok

 • Ofrojne pervojen e kufjeve pa tel
 • Funksionojne pas nje konfigurimi te thjesht me prekje
 • Anulojne zhurmat e jashtme per te qartesuar zerin ne kufje
 • Dizajn i rehatshem per veshet
 • Karikohet shpejt ne mbajtesen e tyre
 • Funksionojne ne menyre automatike
 • Jane te perbera nga materiali i plastikes se larte
KODI: K-190520008 Kategori: ,

Airpods i100| Kufje me bluetooth

Kufje qe lidhen me celularit tuaj ne saj te Bluetooth ose Wireless

Tani eshte koha e kufjeve per ta thjeshtuar sa me shume perdorimin e celularit apo per ta shmangur kontaktin e shpeshte me te pasi vertet na merr shume kohe reale. Kufjet me tela kane dale disi nga moda dhe perdorimi i tyre po behet shume i vakt. Per shkak te nevojes se njerezve kompania Apple beri te mundur prodhimin e Airpods. Duke pare shitjen teper te larte te tyre, por njekohesisht edhe cmimin e larte qe nuk mund te perballohej nga te gjithe pavarsisht deshires se tyre per ta pasur te tyren. Keshtu shume kompani te tjera filluan prodhimin tyre, ashtu sikur se eshte edhe kompania i100.

KUFJE ME BLUETOOTH PER CELULARIN TUAJ

Airpods i100 kane nje madhesi shume te vogel qe e bene te mbahet lehtesisht kudo .

Tingulli qe ato leshojne do t’ju vije shume i qarte edhe i plote.

Ndertimi i  tyre perputhet shume mire me cdo lloj veshi duke mos krijuar asnje bezdisje per ju. Ato vendosen ne nje kuti te vogel, ne ngjyren e bardhe, ne te cilen karikohen. Kur hapet kapaku i kutise pasi ju te keni ndezur bluetooth-in e celularit tuaj do te shihni qe kufjet jane lidhur me telefonin tuaj. Ato fillojne te prodhojne ze sapo te jene vendosur ne veshin tuaj dhe e ndalojne ate kur ju i hiqni ato. Bateria e kufjeve reziston deri ne 40 ore pa u karikuar me karikues.

Kufjet dhe vellimin e zerit ne to mund t’i kontrolloni nepermjet nje butoni qe do ta gjeni tek bateria e tyre.

Airpods jane te perbera prej plastikes. Kufjet me bluetooth funksionojne ne menyre automatike duke ofruar keshtu nje prakticitet ne perdorimin e tyre.

AIRPODS INDENTIKE SI ORIGJINALI

 • Ofrojne pervojen e kufjeve pa telairpods-earphones-dyqan-taxi-online-300x300
 • Funksionojne pas nje konfigurimi te thjesht me prekje
 • Anulojne zhurmat e jashtme per te qartesuar zerin ne kufje
 • Dizajn i rehatshem per veshet
 • Karikohet shpejt ne mbajtesen e tyre
 • Funksionojne ne menyre automatike
 • Jane te perbera nga materiali i plastikes se larte

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Airpods i100| Kufje me bluetooth | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Airpods i100| Kufje me bluetooth | Bli Online

WhatsApp chat