Airpods T20 | Kufje me Bluetooth | Bli tani ne Dyqan Taxi

2,490 L2,790 L (-11%)

Ka stok

 • Mund t’i perdorni kur jeni dyuke kryer aktivitete te ndryshme
 • Japin tingull te plote edhe te kthjellet
 • Perbehen ne kokat e tyre nga materil elastik
 • Jane te perbera nga materiali i plastikes ABS
 • Lidhen me cdo lloj celulari
KODI: K-190520009 Kategori: , ,

AIRPODS T20 | KUFJE ME BLUETOOTH

Kufje per iPhone T20 ne shitje online. Kufje me kualitet te larte dhe tingull shume te paster.

Kufjet jane nje nga aksesoret me te rendesishem pas telefonit dhe qe ne i perdorim me se shumti. Duke qene se pamundesia fizike per te pasur sa me shume kohe na bene qe te gjejme sa me shume mjete funksionale te cilat na lejojne te bejme sa me shume aktivitete ne te njejten kohe. Kufjet pa tela ose ndryshe Airpods jane nje nga keto mjete qe na lejojne te flasim me te tjeret pa e perdorur celularin aspak nderkohe qe ne te njejten kohe mund te jemi duke drejtuar makinen.

KUFJE ME BLUETOOTH PER IPHONE 

Airpods T20 vijne me nje super prakticitet, pasi qendrojne shume mire ne vesh duke mos ju ofruar aspak bezdisje. Me nje madhesi gati minimale, ato mund te mbahen kudo. Kufjet lidhen me telefonin me bluetooth sapo ta ndizni.

Ato percojne nje ze te qarte dhe shume te paster ne momentin qe ju i vendosni ne vesh dhe e ndalojne ate pasi t’i hiqni. Ju mund te kontrolloni vellimin e zerit me butonin qe ndodhet ne siperfaqen e tyre. Airpods T20 karikohen nga kutia qe mbahen pa qene nevoja per karikues.

Ata kane nje cilesi optimale dhe jetegjatesi.

AIRPODS T20                   t20 pods                                        

 • Mund t’i perdorni kur jeni ne levizje pa e perdorur celularin tuaj
 • Shume praktike dhe komode
 • Japin tingull te plote edhe te kthjellet
 • Premtojne jetegjatesi
 • Jane te perbera nga materiali i plastikes se cilesise se larte
 • Lidhen me Apple dhe Android

 

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Airpods

Ngjyra

Be the first to review “Airpods T20 | Kufje me Bluetooth | Bli tani ne Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

airpods t20 per iphone dhe android

Airpods T20 | Kufje me Bluetooth | Bli tani ne Dyqan Taxi

2,490 L2,790 L (-11%)

Shto ne Shporte