Airdots Redmi | Kufje me wireless per celularin

4,000 L

Ka stok

  • Lidhje e shpejtë automatike.
  • Material plastik i qendrueshem dhe i forte.
  • Ngjyre e zeze.
  • Mund te merren kudo me vete.
  • Prodhon cilesi te paster dhe kthjellet te zerit.
KODI: K-200720-014 Kategori: , , ,

KUFJE PA TELA AIRDOTS REDMI

Kufjet pa tela Airdots Redmi kane nje dizajn shume te vecante nga kufjet e tjera me tela. Ato perbehen nga sensore shume ndijues edhe veshje elastike shume te buta te cilat do i bejne keto kufje shume te preferuara per ju.

KUFJET ME BLUETOOTH AIRDOS REDMI

Kufjet pa tela Airdots Redmi kane dizajn stereo pa tela.
Me bord ose strukture kompakte per karikim.
Ato mund te perdoren te dyja njekohesisht ose ne modalitet single ose nje te vetme.
Jane te qëndrueshme dhe te rehatshme kur ecni, ushtroheni, vraponi,vozisni me makine e shume e shume sporte te tjera ne natyre pa hasur asnje problem.
Kufjet me bluetooth Airdost Redmi ofrojne sinjale te forta dhe cilësi të lartë zeri.
Keto kufje mund t’i ndani edhe me njerezit rreth jush edhe te dy do te degjoni te njejten cilesi kualitative te zerit.
Bateria e ketyre e kufjeve ka nevoje te karikohet dy ore te plota per te pasur nje jetegjatesi mbi 48 ore me vone.
Ju, ne kete bateri mund t’i karikoni deri ne tre here gjate dites.
Aksesori elektronik Airdots Redmi lidhet me cdo paisje tjeter elektronike deri ne 10 metra.

SPECIFIKAT

Lidhje e shpejtë automatike.kufje pa tela bluetooth airdost redmi bli online dyqan taxi

Jetegjtesia e kufjeve eshte 12 ore pas karikimit te plote.

Vendoset shume lehte ne vesh.

E kontrolloni zerin nepermejt butonit qe ndodhet ne baterine e kufjeve.

Material plastik i qendrueshem dhe i forte.

Ngjyre e zeze.

Lidhen me ane te bluetooth ose wireless me paisjet e tjera elektronike.

Mund te merren kudo me vete.

Nuk lejojne zhurmat e tjera te vijne njesoj me zerin qe ju flet.

Prodhon cilesi te paster dhe kthjellet te zerit.

Bli Mire, Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Airdots Redmi | Kufje me wireless per celularin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje pa tela bluetooth airdost redmi bli online dyqan taxi

Airdots Redmi | Kufje me wireless per celularin