Xiaomi Redmi 6A | Black Smartphone ne shitje online

11,490 L17,200 L

S’ka stok

Rrjeti – 4G
Dimensionet: 147.5*71.5*8.3mm
Pesha – 145g
Ekrani – 5.45inch
Sistem operativ – Android 8.1 (Oreo),
CPU – Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53
Kamera – 13MP LED flash, panorama,HDR
Selfie – 5MP
Bateria – 3000mAh

16GB32GB
Pastro
KODI: xiaomi-redmi-6a Kategori: , , Etiketime: , , , ,

XIAOMI REDMI 6A

Xiaomi Redmi 6A | Smartphone | Black | Blerje Online ne Dyqan Taxi

Redmi 6A Performance e fuqishme!

Redmi 6A Xiaomi SmartphonePunoni dhe luani me lehtesi fale procesorit Quad-Core. I cili siguron nje performance te shkelqyer. Procesori i Redmi 6A eshte bere me teknologjine 12nm, keshtu qe konsumon me pak energji per perdorim afatgjate.

REDMI 6A

Dizajn i holle me nje ekran 5.45inch per te dhuruar nje fushe te gjere shikimi. Mbulon 80.5% te siperfaqes se perparme, ju mund te shijoni nje eksperience te cilesise kinematike ne nje kornize te holle qe pershtatet me lehtesi me duart tuaja.

Merrni fotografi te mrekullueshme. Sensori i drites me cilesi te larte prodhon detaje reale. Shkrepni foto ne cdo ambjent madje dhe ne ato ambjente me drite te ulet.
Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme me modalitetin e portretit + Beautify dhe merrni rezultate mahnitese cdo here. Foto te anes suaj me te mire. Shkembeni me miqte tuaj imazhe cilesore dhe plot ngjyra.

EKRANI 

Hapni ekranin me nje shikim te vetem, thjesht ngrini dhe shikoni smartphone -in tuaj per ta zhbllokuar ne cast. Siguria juaj dhe e gjithckaje qe ju ruani ne kete telefon vijne primare mbi cdo gje.

Smartphone Xiaomi Redmi 6A ne Dyqan Taxi

Specifikikat e Xiaomi Redmi6A

Rrjeti i operimit 4G
Dimensionet e telefonit 147.5*71.5*8.3mm
Pesha – 145g
Ekrani – Me maxdhesi 5.45inch
Sistem operativ – Android 8.1 (Oreo), planned upgrade to Android 9.0 (Pie); MIUI 9.0
CPU | Procesori | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53
Kamera 13MP LED flash, panorama,HDR
Kamera para | Selfie | 5MP
Bateria me madhesi 3000mAh

KY MODEL ESHTE ZEVENDESUAR NGA REDMI 7A | REDMi 8A

redmi 7a


Blerje Online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Memorja

16GB, 32GB

Ngjyra

Be the first to review “Xiaomi Redmi 6A | Black Smartphone ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Xiaomi redmi 6A smartphone dyqan taxi blerje online smartphone celulare

Xiaomi Redmi 6A | Black Smartphone ne shitje online

11,490 L17,200 L

WhatsApp chat