MiraScreen Adapter G4 | Lidh Celularin me TV | MIRACAST

Mirascreen G4

Mirascreen Adapter G4 | Wifi TV Dongle | Android TV Box  | Smart TV | Bli Online | Dyqan Taxi

| Pasardhesi i MiraScreen G2 |

Ju mund te lidhni PC, smartphone ose iPad me TV.  Cfaredo qe shihni ne ekranin e pajisjes tuaj smartphone mund ta pasqyroni ne HDTV.

mirascreen 64 smart tv wifi dongle wireless dyqan taxi

Transmetues qe ju ofron nje eksperience te re (tv streaming).
Transmetues i kualitetit te larte | Mund te transferoje burime te ndryshme ne pajisje te ndryshme.
Audio nuk humbet cilesine e saj dhe nuk shtremberohet.
Ju mund te degjoni lehtesisht muziken qe keni ne telefon nga cdo pajisje tjeter.
Instalim i thjeshte vendoseni ne porten HDMI dhe lidheni me Wifi.
Cdo gje qe ju deshironi tani shihet ne nje ekran me te madh.

MiraScreen G4 | Eshte nje Adaptor Wireless per televizorin tuaj |

Pajisje e cila e kthen Televizorin tuaj ne nje Smart TV | Televizor i lidhur me internet |
Smart TV perdor internetin per te perdorur te gjitha sherbimet online dhe per te pasur akses ne internet direkt nga Televizori.
Me | G4 | ju mund te hidhni lehtesisht video ose lojra nga nje ekran i vogel ne nje ekran te madh.
Luaj lojera ose ndani fotografi dhe video me familjen tuaj ne nje ekran me te madh.
Pa pasur nevoje te grindeni rreth ekranit te vogel te nje pajisje celulare.
G4 eshte kompaktibel me cdo smartphone | Android | iPhone | iPad | PC Windows | Mac Laptop |

Madhesia e rrumbullakosur bukur si nje biskote me magnet lidhur me kabllon HDMI ne anen e pasme.
Madhesi e vogel teper e lehte per tu  transportuar.
Kursen hapesire ne menyre qe te jete Wifi Adapter i levizshem per ju per nje perdorim ne cdo kohe dhe kudo.
Luani muzike dhe filma nga burime te ndryshme si USB | WiFi |

Teknologjia e re e antenave WiFi siguron transmetim te qendrueshem dhe pa vonese.

Android TV | Smart TV | Miracast | Airplay | DLNA | CHROME

Android TV eshte sistemi operativ midis disa sistemeve te tjera te disponueshme ne platformat televizive.
Shume marka te njohura si Samsung | LG po prodhojne modele qe kane sistemin e tyre operativ ose sistem Android ne varesi te preferencave te tyre.
Shumica jane duke perdorur Android TV Box si X96 Mini | TX3 | Xiaomi TV Box | T95 S1 | pasi keto pajisje kane mbeshtetje me te gjere dhe disponueshmeri te aplikacioneve kryesore nga Google Store.
Integrim me i mire i sherbimeve Google per sinkronizimin te thjeshte midis aplikacioneve te Google.

| MiraScreen Adapter G4 | Wifi Adapter | Fishe HDMI |

HD video Streaming
Audio e nje kualiteti te larte
Wi-Fi | Screen mirroring nga Android & laptop
Madhesi e vogel | Lehtesisht e transportueshme.
Suporton | iOS | Android | Mac | Windows |
Kompaktibel me cdo smartphone
100% kompaktibel me aplikacionin | EZMira | Windows 7 | 10 |

Bli online ne meyre te sigurte ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Qendra me e madhe Tregtare online !

Funksionon ne te gjitha TV ?

Po fuknsionon ne te gjithe televizoret.

Duhet fishe shtese per lidhje me iPhone ?

Jo nuk ka nevoje per fishe shtese.

Mund ta perdor me Macbook ?

Po , mund ta perdorni me Macbook. Testuar me MacOS Mojave .

Lini një Përgjigje

Main Menu