Shtrydhese Agrumesh & Shege | Leng Frutash

bli online receta gatimi shtydhese agrumesh dhe shege

Shtrydhese Agrumesh | Shtrydhese Frutash | Shege | Maska per fytyren | Kuzhina | Bebe | Dyqan Taxi | Bli online |

| Shtrydhese Shege | Per te marr me te miren nga Frutat & Perimet |

Ruan vitaminat organike | vlerat ushqyese duke ju ofruar leng te fresket.
Ideale per | Smoothie te shendetshem | dhe ushqim per femije | Bebe |
Ju mund te krijoni receta gatimi sipas kreativiteti tuaj.
Me mbetjet e lekures se frutave & perimeve realizoni  | maska per fytyren | me produkte natyrale.
Mbi te gjitha me kete shtrydhese shege do te kurseni energji dhe nuk do te shperdoroni ushqimin.

| Leng i fresket plot vitamina | Vlera ushqyese |

shtrydhese agrumesh dhe shege fruta dhe perime dyqan taxi bebe shendeti rteceta gatimi maska per fytyren bli online

Mos humbisni me te miren nga ushqimet qe konsumoni fale kesaj | Shtrydhese shege | 
Konsumoni lengje te fresketa plot | vlera ushqyese dhe vitamina | Fruta dhe Perime |
Perdorimi i saj manual ben te mundur ruajtjen e enzimave te shendetshme | vlerave ushqyese |
Perfekte per te nisur diten me nje gote leng te fresket.

Merrni Maksimumin nga ushqimet |
Shtrydhesja e frutave | siguron qe te merrni sa me shume vlera ne lengjet. e pergatitura duke shtrydhur frutat dhe perimet pa i copetuar.
Provoni nje gote dhe do te shikoni menjehere ndryshimin ndermjet lengjeve te gatshme dhe lengut me fruta qe ju keni pergatitur.
Nje leng i fresket | I pasur me vitamina |

Keni mbaruar me pergatitjen e lengjeve te shendetshem?

Mos e hidhni pjesen e mbetur te frutave ose perimeve ato jane plote fibra.
Krijoni | receta gatimi | perdorini per embelsira | smoothie | etj
Thjeshte mund ti perzieni me | mjalt | arra | fara dhe  pergatisni nje vakt super energjik | shendetshem |
Mund t’ja shtoni kosit per te filluar nje | dite sa me te shendetshme |

| Thuaj Po nje jetese te shendetshme | Thuaj po shtrydhjes manuale | Shendeti | Kuzhina |

-Pergatisni lengje te Shijshme | Natyrale |
-Lengje te fresketa | Te pergatitura ne shtepi |
-Me shume vitamina | Vlera ushqyese | Shendeti | Bebe |

Me kete shtrydhese frutash ju mund te pergatisni shpejte nje leng te shijshem frutash |  Pasi ju lejon te shtrydhni me lehtesi perime te madhesive te ndryshme.

kuzhina bebe dyqan taxi beba

-Shtrydhese Manuale Agrumesh | Shege | Fruta dhe Perime |
-Shtrydhni agrumet | Perfitoni lengun e tyre per nje jete te shendetshme |
-Dimri do jete me i ngrohte me kete Shtrydhese Shege | Agrumesh |
-Perdoret manualisht
-Doreze ergonomike | Perdorim te lehte |
-Shume e thjeshte ne pastrim | Keshillohet te pastrohet manualisht | Jo ne lavastovilje | Pasi pjeset e brendeshme jane alumin |
-Material cilesore | Rezistent | Kuzhina |

Bli online ne Qendren Tregtare me te Madhe online ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne | 0682141111 |

Duhet ti qerojme frutat apo perimet para se ti vendosim ne shtrudhese?

Jo nuk eshte e nevojshme te hiqni lekuren e tyre mjafton te jene pastruar mire

A mund ta perdorim per shegen ?

Sigurisht . Priteni ne mesh dhe vendoseni ne shtrydhese

A mund ta porosis online?

Po, direkt ne web ose tel 0682141111

Lini një Përgjigje

Main Menu