Doogee Albania – Smartphone Ekonomik

doogee albania smartphone y7 x20l x60l shoot 2

DOOGEE ne DYQAN TAXI “Jeto Jeten tende”.

Doogee Albania | Smartphone | X20l | X60l | Shoot 2 | Y7 | Shoot 2 | X50 | X70 | X90 | X90L


Duke ofruar produkte ne mode me teknologji te re, Doogee po synon te jete furnizuesi me i popullarizuar i smartphone-ve ne bote.

Doogee transmeton gjithnje entuziasem dhe qendrim pozitiv ndaj jetes, duke ju perqendruar ne permiresimin e pervojes se perdoruesit.
Ju sjell njerezve me shume komoditet dhe gezim.


Me poshte jane listuar disa nga smartphone-t me prestigjoz te Brand -it Doogee.


Doogee X60L.

Me pamje si S8 dhe me parametra optimale vjen per ju Doogee X60L.
Ky telefon eshte kthyer ne modelin me te preferuar ne kategorine e telefonave ekonomik.
Nje trup i holle mban nje bateri kaq te fuqishme large Li-polymer.

Blerja me ekonomike e momentit.

Nje celular i teknologjise se fundit Doogee Y7, praktik dhe teper funksional. Cmimi me konkurues ne treg , dhe parametra cilesor , shpejtesia e rrjetit 4G. Gjithcka qe ju kerkoni nje nje telefon.

Doogee X50 me Android 8.1 Go.

Nje Smartphone Super ekonomik por edhe shume cilesor per ju vjen nga Doogee X50 – Me 1GB RAM dhe 8GB ROM ne kombinim me Android 8.1 Go me nje performance shume te mire per hyrje ne internet dhe komunikimin ne rrjetet sociale.

Smartphone me ekran impresionues.

Perjetoni pervojen unike te Doogee X70 HD me madhesi 5.5inch. Gezoni nje ekran me te madh ne nje pajisje me permasa te vogla qe pershtatet mire ne dore dhe xhep.
Ju mund te shijoni nje eksperience te cilesise kinematike ne nje kornize te holle qe pershtatet me lehtesi me duart tuaja. Sjell prane jush nga Dyqan Taxi | Doogee Albania |

Smartphone Doogee me Performance te fuqishme.

Doogee Y6, me procesor i cili konsumon me pak energji per perdorim afatgjate. Ju ofron nje kamera te pasme qe mund te perdoret per te kapur castet me te bukura qe ju deshironi ti ktheni ne kujtime. Kapni imazhe te hollesishme, gjalleruese ose regjistroni video.

Permiresoni jeten tuaj.

Punoni dhe luani me lehtesi me Doogee X20l fale procesorit i cili siguron nje performance te shkelqyer.
Merrni fotografi te mrekullueshme. Sensori i drites me cilesi te larte prodhon detaje reale.

Projektuar Guximshem Doogee Shoot 2

Projektuar guximshem edhe teper i forte. | Doogee Albania |
Dizajn i holle me nje ekran 5.0inch per te dhuruar nje fushe te gjere shikimi.Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme dhe merrni rezultate mahnitese cdo here me Doogee Smartphone Shoot 2.

Smartphone ne Doogee Albania, telefonet me te zgjuar te cilet operojne me nje performance me te shpejte!

Lini një Përgjigje

Main Menu