Doogee Y6 Black – High Specs Phone ROM 16GB

11,490 L

Ka stok

KODI: Doogee-y6-black Kategori: , , Etiketime: , ,

DOOGEE Y6 SMART PHONE | DYQAN TAXI

Doogee Y6 Black 2017 ROM 16GB | Best Specs | Dyqan Taxi | Celular Black

Me pamje elegante dhe me parametra optimale vjen per ju.

DOOGEE Y6 BLACK | CELULAR 

DOOGEE Y6 SMARTPHONE NE SHITJE DYQAN TAXIMadhesia eshte sigurisht nje faktor i rendesishem ne blerjen e nje telefoni. Madhesia e ketij celulari eshte 77.5mm*154mm*8.5mm per nje peshe neto 182g. Perberja e Dooge Y6 perfshine nje mori elementesh nder to dhe metalin.

Ekrani i Doogee i teknologjise LCD IPS Sharp tregon te gjitha imazhet, lojrat, video dhe gjithcka tjeter plot ngjyra dhe drite. Ky Ekran 5.5inch i mrekullueshem propozon nje rezolute prej 720*1280px. Raporti ekran/madhesi eshte 69%.

Me 4G per lundrim me te shpejte ne Internet 2GB RAM dhe 16GB memorje.
Ky telefon eshte kthyer ne modelin me te preferuar ne kategorine e | Telefonave ekonomik 

Ekrani 5,5inch me teknologji te avancuar i cili ju ben te perjetoni cdo prekje ne gjithe siperfaqen e tij nga njeri kend ne tjetrin.

doogee y6 smartphone

Doogee me Bateri te fuqishme 3200mAh | Zgjat pambarimisht 

Nje trup i holle mban nje bateri kaq te fuqishme large Li-polymer.
Me nje kapacitet 20% me te mire se gjenerata e meparshme.
Bateri super e fuqishme 3200mAh ju jep mundesine per te luajtur ose lundruar sa me shume ne internet.

 Kamera eshte nje dritare per te zbuluar bukurite e natyres 
Kapni foto profesionale ne drite dhe ne erresire | Doogee Y6

Me specifika qe i bejne modelet e markave te tjera te duken shume te shtrenjta vjen per ju DOOGEE Y6.
Gjithcka cfare ju keni deshiruar ne nje telefon e gjeni te modeli Y6

Celular Doogee Y6 | Black | Best Specs | Dyqan Taxi Y6

Doogee y6 16Gb black ne dyqan taxi shitje online ebay albania
DOOGEE Y6 SPECS
 • Modeli : Doogee Y6 ROM 16GB
 • Rrjeti: 2G | 3G | 4G | Network Technologies |
 • Procesori: Octa-Core 4×1.5 GHz ARM Cortex-A53 + 4×1.0 GHz ARM Cortex-A53
 • Chipset: MediaTek MT6750
 • GPU: ARM Mali-T860 MP2, 400MHz
 • Kamera: 13 Megapixels with LED and AF Rear Camera
 • Selfie: 8 Megapixel
 • Memorja: RAM- 2GB  | ROM 16GB
 • Karte memorje: Deri ne 64GB
 • Ekrani: 5.5 inch HD (1280 x 720 Pixels)
 • Bateria: 3,200 mAh | Battery Type | Lithium-Ion
 • SIM: Hybrid Dual SIM Card (Micro + Micro\MicroSD)
 • Sensore: Proximity Sensor | Accelerometer | Ambient Light | Fingerprint
 • Ngjyrat: E Zeze
 • Stock Firmware :  Android 6.0 Marshmallow | Stock Rom |

Opsione -Metal and Plastic Body Design, LTE Cat 4 150 Mbps Download, 50 Mbps Upload, HSUPA 5.76 Mbps Upload, HSDPA 21 Mbps Download, Computer Sync, Bluetooth, GPS, Wi-Fi, OTA Sync, Tethering, Rounded Edges, Multilanguage Support, 5V/1A Charger Output Power | Doogee Y6 |

Dyqan Taxi sjell prane jush produkte cilesore.

Tek ne do te gjeni gjithe markat me te njohura te Smartphone dhe ato me ekonomike gjithashtu.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.


Blerje online te sigurta ne ShqiperiDyqan Taxi
Porosit edhe ne telefon | 0682141111 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Procesori

Octa-Core

Ekrani

5.5'

Lloji

Celulare

Gjendja

Ngjyra

Marka e Telefonit

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga ENKELA Z

  Shumë celular I mir Doogee

Main Menu

doogee y6 black piano dyqan taxi 2017 celular smartphone

Doogee Y6 Black - High Specs Phone ROM 16GB