Celular Doogee Y7 Ram 3GB Rom 32GB | Bli Online

11,800 L14,200 L (-17%)

Ka stok

 • Procesori : Octa-Core 1.6 GHz ARM Cortex-A55
 • RAM : 3GB
 •  ROM : 32GB
 • Ekrani : 5.84 inches IPS, FHD+ display
 • Kamera : 16 MP + 13 MP / 16 MP
 • Sistemi : Android 8.1 Oreo OS
KODI: doogee-y7-32GB-black Kategori: , , , Etiketime: , ,

CELULAR DOOGEE Y7 4G TELEFON

Celular Doogee Y7 | Smartphone | Telefon ne shitje ne Dyqan Taxi

Celular Doogee Y7 blerja me ekonomike e momentit. Nje celular, modern, i teknologjise se fundit, praktik dhe teper funksional.
Cmimi me konkurues ne treg, dhe me parametra cilesor, shpejtesia e rrjetit 4G . 

NJE EKRAN ME SHIKIM ME TE MIRE

5.84inch per nje telefon qe do t’ju pelqeje ta shikoni. Pavarsisht nese ju pelqejne komedi apo lojrat ne internet. Smartphone Doogee Y7 ndryshon menyren sesi ju i perjetoni ato. 

CELULAR DOOGEE Y7 4G NE DYQAN TAXI

SISTEMI

Doogee Y7 eshte prodhuar me Android OS v8.1 (Oreo) direkt ne kuti, por mund te azhornohet me sisteme me te reja OTA.

Celular ne Shitje 4g ne cmim te lire ne dyqan taxi shqiperi tirane

EKRANI

Madhesia e ekranin matet me inch , diagonale nga cepi ne cep. Doogee Y7 ka nje ekran te madh 5.84 inch, IPS capacitive touch me nje rezolucion 1080 x 2340 px dhe multitouch. | Form Factor |

MEMORJA

Y7 ka nje memorje te larte per nje celular ekonomik te kesaj kategorie. Pajisur me 3GB RAM e cila nuk mun te rritet si cdo smartphone tjeter. Te integruar gjithashtu ka memorje te brendshme ROM 32 GB e cila mund te rritet duke vendosur nje karte memorje Micro SD.

KAMERA E DOOGEE Y7

Kamera Dhe Selfie 16 MP

 

DUAL CAMERA PER NGJYRA ME TE BUKURA
| DUAL REAR CAMERAS |

Kamera te Y7 eshte nje kamera dual 16mp 13mp 4608 x 3456 px e pajisur me Autofocus dhe e nje cilesie te larte | High Quality Primary Camera | Fotot tuaja do te duken te pastra dhe plot ngjyra. Gjithashtu ka Dual Led per foto edhe gjate nates. | Led Flash |

BEST CAMERA | DOOGEE Y7 MOBILE PHONE

Selfie Kamera | Front Camera | e Y7 Ka nje rezolucion te larte 16 MP per Selfie te pastra dhe plot detaje

Fotot tuaja ballore tani do te jene edhe me te bukura dhe plot ngjyra.

Surprizoni shoket dhe shoqet me nje SELFIE NGA DOOGEE Y7

LIDHJA ME RRJETIN

Y7 Doogee eshte nje celular qe mund të lidhet ne rrjetin 3G por edhe ne ate me te shpejtin ne Shqiperi 4G.

Ky Celular Suporton te gjtha bandat ne Europe dhe mund te udhetoni lirshem pa frike se do te ngeleni pa vale. Ky SmartPhone ka gjithshtu te integruar nje qark GPS . Me GPS ju do te keni mundesi te orientoheni dhe te navigoni duke ecur me kembe apo me makine kudo ne bote. Ky Celular ka gjithashtu Radio FM te integruar për të degjuar muzike.

Celular Doogee Y7 Bateri 3360 mah karikim i shpejte fast charger

BATERIA | BATTERY LIFE

Me nje bateri Li-Ion 3360 mAh, e pa levizshme, ky celular dmartphone ju jep nje suport gjate gjithe dites duke mos ju lene kurre ne balte. Me vetem 20 minuta karikim mund ta perdorni per 2 ore . Karikim i shpejte
Low Power Consumption

CELULAR DOOGEE Y7

Doogee Y7 Celular  – Smartphone | Telefon me Dual Camera |

Procesori Octa Core

Pajisur me nje procesor te shpejte me 8 bertama , edhe pse ne kategorine ekonomike ky SmartPhone do t’ju impresionoje me nje performance te larte gjate navigimit lojrave etj.

Ka te integruar accelerometer per te regjistruar levizjet. Me lexuesin e gishtit (Fingerprint reader) ju nuk do te keni nevoje per te vendosur kodin sa here nevojitet te hapni telefonin.
Prekni gishtin tuaj te sensori i shpejte dhe telefoni juaj hapet direkt.

ULTIMATE PERFORMANCE

TELEFON DUAL SIM CARD

Telefon Doogee Y7 suporton dy karta SIM. Kjo do te thote qe mund te perdoni dy numra te ndryshem ne te njejten kohe.
Nuk keni me nevoje per dy celulare te ndryshem fale dizajnit dual sim te DOOGEE Y7 | Mbani nje numer per punen dhe nje numer tjeter per familjen, te dyja ne te njejten kohe ne pune.

CELULAR DOOGEE Y7 | 2019

Sensore te integruar

Y7 FACE UNLOCK DOOGE
Accelerometer, fingerprint, light, proximity

 SPECIFIKAT

 • SMARTPHONE DOOGEE Y7
 • Wi Fi – Po
 • Modeli – Y7
 • Rrjeti – 2G 3G 4G | Networking technology |
 • Procesori – Octa-Core 1.6 GHz ARM Cortex-A55
 • Chipset – Spreadtrum SC9863A, 64-bit Processor
  Performance me e larte se Mediatek Helio
 • GPU – PowerVR GE8322
 • Kamera – 16 MP + 13 MP f/2.0 Dual-LED – AF Rear Camera Xenon Flash
 • Selfie – 16 MP f/2.0
 • Memoria – RAM- 3GB | Internal Storage | ROM 32GB – | Memory Card | Memorie e jashtme deri 256GB
 • Ekrani –  5.84 inches IPS, FHD+ (1080 x 2340 Pixel Density ) | 18:9 |
 • Bateria –  3360 mAh Lithium-Ion | Fast Charging
 • SIM – Hybrid Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM/microSD Card), Dual Standby
 • Sensore – Proximity, Light, Accelerometer, Fingerprint
 • Sistemi Operativ – Android 8.1 Oreo OS
 • I/O Interface – 1 x Nano SIM Card Slot, 1 x Nano SIM Card Slot or microSD/TF Card Slot, Micro USB v2.0 Port, 3.5mm Audio Out Port, Power Button, Volume Button, Microphone, Speaker
 • Opsione – Plastic, Metal body, LTE Cat-7, Bluetooth, GPS, GLONASS, Navigation System | FM Radio, OTA Sync, Tethering, Computer Sync, VoLTE Support, 2.5D Curved Glass Screen, Fingerprint ID, Dual Rear Camera.
 • Ngjyra Obsidian Black Phantom Purple

Dyqan Taxi fokusohet ne perzgjedhjen e produkteve dhe ofron garanci si edhe pjese kembimi per celularet Doogee.

Pjese te ndryshme si Ekran Bateri Bazamant karikimi etj mund ti gjeni online ne Doogee ALbania DyqanTaxi Tirane


Bli Online Celular DOOGEE Y7 online ne | Dyqan Taxi
Per cdo informacion KONTAKT 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Be the first to review “Celular Doogee Y7 Ram 3GB Rom 32GB | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doogee y7 smartphone telefon celular

Celular Doogee Y7 Ram 3GB Rom 32GB | Bli Online

11,800 L14,200 L (-17%)

Shto ne Shporte