Mbajtes telefoni per te kryer lojra | Portable game grip k21

1,900 L

Ka stok

  • Modeli: K21.
  • Universale.
  • Rrotullohet 90 gradë.
  • Materiali i produktit: ABS +
  • Madhësia e produktit: 127 * 115 * 75mm / 5 * 4.52 * 2.95 ”.
  • Nuk krijon gervishtje ne celular.
KODI: Portable game grip k21 Kategori: , ,

PORTABLE GAME GRIP K21

Material elastik per ta pasur me te lehte drejtimin e celularit ne te.

Ajo mund të fiksohet në çdo telefon celular.

Nuk krijon gervishtje ne celularin tuaj.

Mund të hiqet dhe te vendset lehtësisht pa lënë demtime te vogla ne celular.

Perbehet nga materiali i plastikes e cila eshte jashtëzakonisht e qëndrueshme.

Paisja do t’ju japë rehatinë më të mirë për lojërat në qe i beni ne celularet, ekranin e te cilave mund ta prekni.

Nuk ka nevoje te lidhet me Bluetooth ose porta te tjera hyrese, thjesht ngjiteni në ekran për të filluar lojën.

E përputhshme me të gjitha pajisjet e ekranit me prekje.

Butona shumë të qëndrueshëm për të mbajtur telefonin dhe shumë vështirë të dëmtohen.

I përshtatshëm për telefonat mobil 4.0-6.5 inç.

MBAJTES TELEFONI PER TE KYER LOJRA

Modeli: K21portable game grip k21 bli online dyqan taxi

Universale.

Rrotullohet 90 gradë pa bllokuar ekranin e celularit.

Ngjyra: E zezë

Materiali i produktit: ABS +

Madhesia e ekranit celular: 4.7-6.5 inç

Madhësia e produktit: 127 * 115 * 75mm / 5 * 4.52 * 2.95 ”.

Nuk krijon gervishtje ne celular.

Shume praktik edhe fleksibel.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Bli Mire dhe Lire | Paguaj ne dorezim.

Be the first to review “Mbajtes telefoni per te kryer lojra | Portable game grip k21”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

portable game grip k21 bli online dyqan taxi

Mbajtes telefoni per te kryer lojra | Portable game grip k21