Smart Tv Box T95 S1 | 4K Smart Android Tv Box

6,900 L8,490 L (-19%)

S’ka stok

 • Type: 4K Android Smart TV Box
 • System: Android v7.1.2 Nougat
 • CPU: Quad-Core Amlogic S905W 64 Bit Cortex A53 up to 2.0 GHz
 • GPU: Penta-Core Mali-450 up to 750MHz+
 • Definition: 4Kx2K SD/HD Max. 1920 x 1080 pixel
 • 3D: Hardware 3D graphics acceleration
 • RAM: 2Gb DDR3
 • ROM: 16Gb EMMC Flash

 

KODI: smart-tv-box-t95-s1 Kategori: , , , , Etiketime: , , , ,

 Smart Tv box T95 S1 | 4K Android Tv Box | Smart Tv –  Blerje Online ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Eshte pajisja qe duhet te kete cdo familje . Zgjedhja e kutise me te mire televizive eshte shume e rendesishme njejte si lidhja . Kjo pajisje  eshte nje nga kutite me te famshme . Smart Android Tv Box e njohur per vecorite e saj si pamja cilesore , fushepamje e gjere dhe nje game e gjere kanalesh . Operon me sistemin android 7.1 . Fale kesaj aparature , Tv lidhet me pajisjen android dhe ju mund te shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone-in tuaj .  
Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem dhe  ofron nje performance te shkelqyer .

Specifikat Smart Android Tv Box

 • Model: T95 S1
 • Type: 4K Android Smart TV Box
 • System: Android v7.1.2 Nougat
 • CPU: Quad-Core Amlogic S905W 64 Bit Cortex A53 up to 2.0 GHz
 • GPU: Penta-Core Mali-450 up to 750MHz+
 • Smart  Android Tv Box definition: 4Kx2K SD/HD Max. 1920 x 1080 pixel
 • 3D: Hardware 3D graphics acceleration
 • RAM: 2Gb DDR3
 • ROM: 16Gb EMMC Flash
 • Extended Capacity: Micro SD/TF card (not included)
 • Smart Android Tv Box T95 Colour: Black

Porosit Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Android Tv Box

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Ilir

  Shume i mire duket me parametrat qe tregohen per androitin

Main Menu

Smart Tv Box T95 S1 | 4K Smart Android Tv Box

6,900 L8,490 L (-19%)