Grirese Frutash | Shtrydhese Sonifer | Lengje te Shijshme

grirese Frutash Sonifer

Grirese Frutash | Shtrydhese Sonifer | Blender | Shtrydhese Agrumesh | Frutat & Perimet | Blerje online | Dyqan Taxi

Lengje te shijshme | te fresketa | te shendetshme nga agrumet
Ne vetem pak sekonda me kete Shtrydhese Frutash | Sonifer |


| Pergatisni mengjesin me lengje te fresketa |

Zevendesoni kafen me leng te fresket frutash.
Pasuroni mengjesin tuaj me nje gote leng i cili eshte i shendetshem. Me ane te kesaj grirese frutash ju do te pergatisni lengje te fresketa dhe plot vlera ushqyese shume shpejt dhe pa u munduar.
Ju mund te pergatisni:
– limonata te fresketa
-leng portokalli, limon apo qitro.

| Shtrydhesja e cila ju kursen kohe |

Praktike dhe me shpejtesi per fruta te forta dhe te buta.
Dhe me e mira nga te gjitha, ju do te shijoni leng te fresket me frutat dhe perimet pa fara dhe pa tul.
Kjo fale pjeses ndarese e nuk lejon qe tuli dhe farat te perzihen me lengun.

| Shije perfekte plote vlera ushqyese |

Shtrydhese Fruatsh Agrumes sonifer  dyqan taxi frutat dhe perimet blender

Rrotullimi i motorrit te Sonifer Blender nga te dyja anet do te siguroje nxjerrjen e lengut dhe ju do te merrni me shume leng nga cdo frut.
Motorri i saj punon ne gjendje te qete dhe pa zhurme duke siguruar gjithashtu qe askush ne shtepine tuaj mos te shqetesohet ne mengjes.
Motori 600W, ka mjaftueshem fuqi per te gjitha nevojat tuaja te perditshme.
Si per shembull miksim, grirje, perzierje etj.
Pra ju nuk mund te kerkoni me shume.
Praktike dhe me shpejtesi per fruta te forta dhe te buta.
Dhe me e mira nga te gjitha, ju do te shijoni leng te fresket me frutat dhe perimet pa fara dhe pa tul.
Kjo fale pjeses ndarese e nuk lejon qe tuli dhe farat te perzihen me lengun.

Sherbejini miqve dhe te dashurve tuaj lengje plot vitamina

Shtrydhese frutash me nje kapacitet prej 750 ml, gyp i cili nuk humbet aspak lengun e frutave.
Gyp shume i madh per mbushjen me fruta dhe perime te cilat nuk kane nevoje per para-prerje.
Me kete shtrydhese Sonifer  ju mund te pergatisni shpejte nje leng te shijshem frutash, pasi koni ju lejon te shtrydhni me lehtesi perime te madhesive te ndryshme.
Me dizajn shume praktik ju mund te servirni lengje te fresketa menjehere ne tavoline.
Te gjitha pjeset jo elektrike mund te lahen ne lavastovilje. 

| Specifikat | Grirese Frutash | Blender Sonifer |

Kapaciteti: 750ml
Shtrydhese Agrumesh e Certifikuar  CE
Funksion: Automatik
Materiali: Celik
Trupi i Gypit: Plastik
Lehtesisht e Pastrueshme
Pesha: 3400 g
Fuqia: 600W

Blerje Online te sigurta ne Shqiperi vetem prane | DYQAN TAXI |
Qendra Tregtare me e Madhe Online! 

A duhet hequr lekura e frutave para se te vendosen ne shtrydhese ?

Jo, mund ti vendosni frutat dhe perimet pa qene e nevojshme heqja e lekures se tyre.

Mund te bejme leng perimesh ?

Po perdoret si per frutat dhe perimet.

Lini një Përgjigje

Main Menu