Xiaomi Mi Power Bank 2C | PowerBank 20000 mAh

3,490 L

Ka stok

 • Bateri Portable
 • Kapacitet i larte 20,000 mAH
 • Tipi i baterise LI Polymer
 • Dalje e dyfishte dual usb
 • Hyrje  Micro USB
 • Origjinale nga Xiaomi

 

KODI: mi-power-bank-2c-xiaomi Kategori: , Etiketime: , ,

KARIKUES PORTATIV XIAOMI | MI POWER BANK

Xiaomi MI Power Bank 2C 20000 mAh | Bateri Portable – Cmimi me i mire Online ne Dyqan Taxi .

MI POWER BANK PORTABLE CHARGER

Xiaomi PowerBank , karikues i nje kualiteti te larte. Karikoni pajisjet tuaja kudo qe te jeni .

Xiaomi Power Bank bateri portatif bli online porosit dyqan taxi

Me kapacitet 20000mAh e mrekullueshme per udhetime ,kampe etj . Lehte per tú kontrollluar , shtypni butonin e energjise ne ane per ta aktivizuar dhe fikur . Mund te perdoret si karikues iPhone,Samsung LG etj .

Sa here na ka ndodh qe te jemi diku ne udhetime apo pune dhe ne castin e fundit bateria na braktis ? Kjo nuk eshte me asnje arsye per te mbajtur telefonin fikur.

Me baterine portable nga Xiaomi ju do te keni gjithnje dy tre karikime te plota per te vazhduar diten se bashku me shoqerine. Karikoni dy tre pajisje njeheresh.

Karikon shpejte dhe siguron pajisjet tuaja . Power Bank ka nje madhesi te vogel dhe praktike qe ju lejon ta mbani lehte me vete.

20000mAh Mi PowerBank 2C Portable 

Nje nga karikuesit portable me te preferuar nga te gjithe. Cilesia Xiaomi. Nuk ka nevoje te diskutohet. Kompania lider per prodhimin e celulareve dhe aksesoreve cilesore ne cmim ekonomik.

Specifikat
 • Battery Capacity: 20000mAh
 • Battery Type: Li-polymer Battery
 • Output Interface: Double USB type fast Charging
 • Input Interface: Micro USB
 • Brand Name: Xiaomi
 • XiaoMi Model: PLM05ZM
 • Size: 135.5 x 67.6 x 23.9 mm ( Max )
 • Weight: 330.5g
 • Charge two devices

Mi power bank power bank 20000mah xiaomi origjinale ne shitje online | DYQANTAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Xiaomi Mi Power Bank 2C | PowerBank 20000 mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi power bank 2c portable dyqan taxi online

Xiaomi Mi Power Bank 2C | PowerBank 20000 mAh