Xiaomi Power Bank 2C | Mi Power Bank 20000 mAh

3,490 L

Ka stok

 • Portable
 • Battery Capacity: 20000mAh
 • Battery Type: Li-polymer Battery
 • Output Interface: Double USB
 • Input Interface: Micro USB
 • Brand Name: Xiaomi
 • XiaoMi Model: PLM05ZM
 • Size: 135.5 x 67.6 x 23.9 mm ( Max )
 • Weight: 330.5g

 

KODI: mi-power-bank-2c-xiaomi KATEGORIA: Etiketime: , ,

KARIKUES PORTATIV XIAOMI | POWER BANK

Xiaomi Power Bank 2C | Mi Power Bank 20000 mAh | Portable – Mund ta gjeni ne Dyqan Taxi .

POWER BANK PORTABLE CHARGER

Xiaomi Power Bank , karikues i nje kualiteti te larte. Karikoni pajisjet tuaja kudo qe te jeni .

Xiaomi Power Bank bateri portatif bli online porosit dyqan taxi

Me kapacitet 20000mAh e mrekullueshme per udhetime ,kampe etj . Lehte per tú kontrollluar , shtypni butonin e energjise ne ane per ta aktivizuar dhe fikur . Mund te perdoret si karikues iPhone,Samsung LG etj . Karikon shpejte dhe siguron pajisjet tuaja . Power Bank ka nje madhesi te vogel dhe praktike qe ju lejon ta mbani lehte me vete.

20000mAh Mi Power Bank 2C

Portable 

 • Battery Capacity: 20000mAh
 • Battery Type: Li-polymer Battery
 • Output Interface: Double USB
 • Input Interface: Micro USB
 • Brand Name: Xiaomi
 • XiaoMi Model: PLM05ZM
 • Size: 135.5 x 67.6 x 23.9 mm ( Max )
 • Weight: 330.5g

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Xiaomi Power Bank 2C | Mi Power Bank 20000 mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi power bank 2c portable dyqan taxi online

Xiaomi Power Bank 2C | Mi Power Bank 20000 mAh