Mi Band 4 | Xiaomi Mi Smart Band | Black

5,890 L

S’ka stok

Specifikat | Mi Smart Band 4

Pesha: 22.1g
Rezistenca ndaj ujit deri ne 5ATM
Ekrani: 0.95inch AMOLED
RAM: 512KB
ROM: 16MB
Sensoret: 3-axis accelerometer + 3-axis gyroscope,
                 PPG heart rate sensor,
                 Capacitive proximity sensor
Bateria: LiPo 135mAh
Koha e Karikimit: 2 ore
Sistemi Operativ: Android 4.4 +, iOS 9.9 +

KODI: mi-smart-band-4-xiaomi Kategori: , , Etiketime: , , ,

 XIOAMI MI BAND 4 SMART BRACELET DYQAN TAXI

Mi Band 4 | Xiaomi Mi Band | Smart Bracelet | Qendra Tregtare me e madhe online | Dyqan Taxi

Tracker i Fitness-it

Bazuar ne Mi Band 3, gjenerata e kater-t azhornon algoritmin e tij per te qene me i sakte ne regjistrimin e niveleve te aktivitetit tuaj.
Hapa, distanca, ritmi, kalorite e djegura, minutat aktive, modlaiteti i gjumit, statusi i rrahjeve te zemres dhe parashikimi i motit.
Te gjithe keto ne Mi Band 4.
Mund te kontrolloni historine ditore, javore & mujore per nje program stervitje te specifikuar.

Mi Band 4 ju ndihmon te regjistroni te gjitha aktivitetet tuaja gjate dites, te llogaritni distancen ne te cilen ecni dhe kalorite e djegura. Te kujdeseni per shendetin tuaj, monitoroni gjumin tuaj. Ju kujton te beni pushim dhe se kur duhet te nisni serish aktivitetin sportiv.

xiaomi mi band 4

Rezistente ndaj ujit deri ne 50 m

Xiaomi Mi Band  mund te funksionoje mjafte mire 50 m nen uje me thelle sesa gjurmuesit e fitnesit te ngjashem.
Nuk keni pse shqetesoheni kur beni dush, vrapim ne shi, not dhe surfing.

Ndjekes i veprimtarise sportive ne kohe reale.
Me modelin krijues te modalitetit sportiv, ju mund te kontrolloni te dhenat madje edhe gjate ushtrimeve.
Thjeshte ngrini doren tuaj per te ndricuar ekranin pa e prekur ate, per te pare aplikacionet tuaja ne kohe reale. Duke perfshire te dhenat sportive, kohen dhe rrahjet e zemres.

Krahasur me Mi Band 3 Xiaomi Mi Band 4 ka nje ekran OLED me ekran me te madh dhe ekran me prekje me te lehte per tu perdorur.
Ju kujton permes vibrimit te dores kur telefoni juaj merr thirrje, mesazhe ose njoftime te tjera sic jane Facebook, Twitter, Snapchat, Whatsapp dhe WeChat. Dyqan Taxi
Gjithashtu kjo smart bracelet mund te shfaq direkt ne ekran dhe permbajtjen e lexueshme te mesazhit dhe emrin e kontaktit.

Dizajni i perpikte, ka kaluar ne teste te ndryshme cmontimi dhe vazhdon te qendroje i forte.
Suporton Bluetooth, Android 4.4 dhe me siper & iOS 9.0 e me larte.
Siguron 20 dite kohe gatishmerie ultra te gjate per nje karikim te plote.

Ne kete menyre perfshine shumicen e telefonave inteligjente ne treg.

Mi Smart Band 4 – XIAOMI Smart BRACELET

WATERPROOF 50M

Xiaomi Albania Mi Band 4 Dyqan Taxi

Specifikat

Pesha: 22.1g
Rezistenca ndaj ujit deri ne 5ATM
Ekrani: 0.95inch AMOLED
RAM: 512KB
ROM: 16MB
Sensoret: 3-axis accelerometer + 3-axis gyroscope,
               PPG heart rate sensor,
               Capacitive proximity sensor
Bateria: LiPo 135mAh
Koha e Karikimit: 2 ore
Sistemi Operativ: Android 4.4 +, iOS 9.9 +


Qendra Tregtare me e madhe Online | Dyqan Taxi
Porosi online ne: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartBand

Ngjyra

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Ergest

    A Ka ngjyre te kuqe ?

Main Menu

Mi Band 4 Xiaomi smart Bracelet dyqan taxi

Mi Band 4 | Xiaomi Mi Smart Band | Black

5,890 L