Powerbank 10000mAh me ekran dixhital | Achida

1,600 L

Ka stok

Achida powerbank ofron nje kapacitet shume te larte perdorimi fale 10000 mAh dhe dy portave USB, mund te karikoni deri ne dy pajisje ne te njejten kohe.

KODI: i-2120762 Kategori: ,

POWERBANK 10000mAh ME EKRAN DIXHITAL

Powerbank me ekran dixhital dhe kapacitet 10000mAh, per te pasur gjithmone pajisjet tuaja te karikuara.

Fale dizajnit praktik dhe minimaliste mund ta perdorni ne udhetimet tuaja dhe te karikoni te gjitha pajisjet tuaja kudo qe jeni.

Me sistem mbrojtes te shumefishte mbron powerbank nga rryma dhe qarku i shkurter.

Achida powerbank ofron nje kapacitet shume te larte perdorimi fale 10000 mAh, i cili do t’ju lejoje ta perdorni ate per nje kohe te gjate.

Me dy porta USB, mund te karikoni deri ne dy pajisje ne te njejten kohe.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Powerbank 10000mAh me ekran dixhital | Achida”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank 10000mah ne shitje online ne dyqan taxi

Powerbank 10000mAh me ekran dixhital | Achida