Powerbank 20000 mAh | Fast charger

3,490 L

Ka stok

KODI: powerbank-20000mah Kategori: ,

POWERBANK 20000mAh FAST CHARGER

PowerBank 20000mAh është nje karikues teper i vogël, i shpejtë dhe i fuqishëm dhe praktik. PowerTank 20,000 është prodhuar me teknologjinë inovative të qelizave polimer litium me densitet të lartë, gjë e bën PowerTank teper te fuqishem ne karikim.

POWERBANK PER KARIKIM TE SHPEJT E TE SIGURT

PowerBank 20000 është ideal për të mbajtur gjithnjë energjinë që ju nevojitet dhe për të karikuar shpejt smartphone-in tuaj, madje disa herë me radhë. Për më tepër, falë hyrjeve të dyfishta USB-C dhe Mikro-USB. PowerBank 20000 mund të karikohet drejtpërdrejt me kabllot USB të shumicës së celularëve në treg.

PowerBank 20000 është i pajisur gjithashtu me një sistem të karikimit të shpejtë të njëkohshëm dhe ka opsionin e kontrollit të mbinxehjes që ju lejon të karikoni pajisjet tuaja në një rehati dhe siguri totale. Me nje dizajn kompakt dhe te vogel i cili e ben kete produkt teper praktik dhe te kendshem. Ju mund t’a merrni kudo me vete pa ju shqetesuar aspak.

SPECIFIKAT: powerbank per karikim te shpejt blerje online dyqan taxi
 •  Projektim kompakt me qelizat Li-polimer me densitet të lartë.
 • Kapaciteti: 20000 mAh.
 • Ekran LED.
 • Prodhim i shpejtë USB-Type-C charge.
 • Lidhje 2x USB A, 1x USB-Type-C.
 • Dalja: 12W.
 • Hyrja: 10W.
 • 136 × 70×25 mm.
 • Karikim i shpejte.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregetare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Powerbank 20000 mAh | Fast charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powebank 20000 mah fast charger bli online ne dyqan taxi

Powerbank 20000 mAh | Fast charger