Karikues universal baterie per Hoverboard 42V 2A

1,500 L

Ka stok

KODI: i-2345695 Kategori: ,

KARIKUES UNIVERSAL BATERIE PER HOVERBOARD

Karikues universal baterie per hoverboard me perputhshmeri te gjere.

Dizajni i tij portativ dhe i lehte e ben shume me praktik per ta mbajtur kudo me vete dhe per te karikuar hoverboardin.

Drita LED e kuqe do te thote se karikimi eshte ne progres dhe jeshilja do te thote se karikimi ka perfunduar plotesisht.

Efikasitet i larte i ngarkeses siguron karikim te shpejte duke kursyer keshtu me shume kohe.

Specifika:

  • Lloji: Karikues i baterisë së skuterit
  • Materiali: Bakër anaerobik
  • Hyrja: AC 100-240V
  • Dalja: 42V/2A
  • Fuqia: 60-120 W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues universal baterie per Hoverboard 42V 2A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues per hoverboard blerje online ne dyqan taxi

Karikues universal baterie per Hoverboard 42V 2A