Bateri Origjinale Mi – Xiaomi | Bateri per Smartphone Xiaomi

1,490 L

Mi 4Mi 5Mi 5 PlusMi Mix 2Redmi 6ARedmi Note 3redmi Note 5redmi S2
Pastro
KODI: bateri-mi-xiaomi Kategori: , Etiketime: , ,

BATERI XIAOMI ORIGJINALE | MI SMARTPHONE BATTERY

Bateri origjinale Mi – Xiaomi | Bateri per Smartphone Xiaomi | – Dyqan Taxi

Xiaomi Mi Original Battery

nje bateri  qe zgjat ne kohe .

Xiaomi smartphone baterry per smartphonin Mi bli online porosit dyqan taxi

Kohezgjatje te jashtezakonshme dhe kohe karikimi super e shpejte.Smartphone juaj nuk fle kurre me kete bateri mi .
Eshte perhere ndezur sa here ju tju nevojitet per raste urgjente . Jo vetem kaq por dhe per te regjistruar momentet tuaja me te vecanta .
Mbani kujtimet tuaja prane jush ne cdo cast me bateri mi  .
Mos u kufizoni me ne perdorimin e telefonit tuaj .
Bateri  me performance te larte me parametra ekonomik per te kursyer sa me teper .

Bateri original Mi – Xiaomi , bateria qe nuk lodhet asnjehere   !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Modeli

Mi 4, Mi 5, Mi 5 Plus, Mi Mix 2, Redmi 6A, Redmi Note 3, redmi Note 5, redmi S2

Be the first to review “Bateri Origjinale Mi – Xiaomi | Bateri per Smartphone Xiaomi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bateri Origjianle mi xiomi dyqan taxi

Bateri Origjinale Mi - Xiaomi | Bateri per Smartphone Xiaomi