Karikues i jashtem per smartphone | Powerbank 13000 mAh

1,990 L

Ka stok

KODI: I-72121258 Kategori: ,

KARIKUES I JASHTEM PER SMARTPHONE 13000 mAh

Karikues i jashtem per smartphone me tre porta dhe kapacitet 13000 mAh.

Me nje peshe te lehte dhe forme praktike per ta marre kudo qe ju nevojitet me vete.

Material cilesor ABS per perdorim afatgjate dhe aftesi per karikim te shpejte.

Specifika

  • Marka: XO
  • Mobel: PB70
  • Kapaciteti: 13000mAh
  • Hyrja: 5V/2A
  • Dalja: 5V / 2A
  • Materiali: ABS
  • Permasa (L x L x H) 23 x 8.5 x 3 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Kapaciteti

13000mAh

Be the first to review “Karikues i jashtem per smartphone | Powerbank 13000 mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank 13000 mah blerje online ne dyqan taxi

Karikues i jashtem per smartphone | Powerbank 13000 mAh