Mbajtese Celulari – Video zmadhuese 3D per Smartphone

1,490 L2,990 L (-50%)

Ka stok

  • Universale.
  • Materiali : Plastik
  • Madhësia: 19,2 * 12,2 * 0,7 Cm.
  • Mund ta palosni edhe shpalosni me lehtesi.
  • Definacion i larte.
  • Nuk perben rrezik per syte.
KODI: mbajtese-telefoni Kategori: ,

VIDEO ZMADHUESE 3D PER CELULARET

Deshironi te keni pamje me te madhe te ekranit te celularit tuaj dhe te shihni cdo gje qe deshironi vetem apo me familjaret tuaj duke mos u kufizuar vetem ne ekranin e tij? Atehere kjo mbajtese eshte zgjedhja me perfekte qe mund te beni per te pare pamje te zmadhuar qe vIjne prej celularit tuaj.

Shihni cdo gje pa u kufizuar tanime.

MBAJTESE PER ZMADHIM 3D EKRANIT TE CELULARIT

Madhesia e ekranit qe ofron kjo paisje eshte 12 inch duke ju lejuar te shihni filma apo te beni lojera elektronike nga me te ndryshme pa ju lodhur syte.

Ekrani transparent miraton teknologjinë e zmadhimit me definicion të lartë, e cila mund të zmadhojë deri ne 3-4 herë, duke parandaluar në mënyrë efektive rrezatimin e gjeneruar nga celularët.

Me strukture prej plastike edhe prej xhami. Një shtresë mbrojtëse silikoni jo e rrëshqitshme mbron telefonin tuaj dhe e bën atë më të qëndrueshëm.

Me kete produkt ju nuk do ta keni te nevojshem energjine elektrike pasi ajo nuk lidhet me fisha, karikim apo bateri.

Paisja pershtatet me cdo lloj telefoni dhe zmadhon pamjen e tyre.

Rekomadohet ta perdorini me shume ne ambiente pa shume erresire ne menyre qe te merrni rezultatin qe deshironi prej saj.

SPECIFIKATmbajtes telefoni per pamje 3D blerje online dyqan taxi

Përforcues i ekranit të telefonit celular 12 inç.

Madhësia e produktit: 260 x 174 x 9mm.

Zmadhimi: 3-4 herë.

Materiali i produktit: ABS plastike + lente fenier.

Pershtatet me shumicen e celulareve.

Jep pamje 3D.

Mund ta perdorni edhe si lupe.


Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Lloji

Mbajtese per celularin

Be the first to review “Mbajtese Celulari – Video zmadhuese 3D per Smartphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

12 inch mobile phone screen magnifier bli online dyqan taxi

Mbajtese Celulari - Video zmadhuese 3D per Smartphone

1,490 L2,990 L (-50%)

Shto ne Shporte