LC 666 | Ring Fill Light | LLambe rrethore per celularin

7,000 L

Ka stok

  • Temperatura e ngjyrave: 5500K – 3200K.
  • Fuqia e burimit të dritës: 10 W.
  • Furnizimi me energji elektrike: USB.
  • Diametri i unazës: 26 cm.
  • Madhesia e telefonave celular 5.2 deri 10.5 cm.
KODI: Ring Fill Light LC 666 KATEGORIA:

RING FILL LIGHT LC 666 – LLAMBE PER CELULARIN

Llambë unazë LED Fill Fill Light është një ndriçim profesional për fotografim dhe video apo shkrepje të detajuar.
Drita unazë profesionale me cilësi të lartë, Ring Light është e përshtatshme për artistët e kozmetikës, fotografët, blogerët, si dhe për sallonet e bukurisë dhe ata që janë të përfshirë në krijimtarinë e fotografive dhe video.

LLAMBE UNAZE PER VENDOSJEN E APARATIT FOTOGRAFIK

Ajo vjen me nje diameter prej 26 cm.

Llamba perbehte me tre menyra ndricimi, ku vendosni drita te ftohta apo te ngrohta.

Mbajtës fleksibël i telefonit që përshtatet në shumicën e telefonave inteligjentë me madhesi ekrani nga 5.2 deri 10.5 cm.

Ka nje mbajtese ne forme trekëmbëshi për instalimin dhe fiksimin e sigurt të llambës me gjatesi prej 175 cm.

Shkelqimi dhe temperatura e kesaj drite kontrollohet me telekomande.ring fill light lc 666 bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Pershtatet me smartphone, kamera video apo fotografie.

Temperatura e ngjyrave: 5500K – 3200K.

Fuqia e burimit të dritës: 10 W.

Furnizimi me energji elektrike: USB.

Diametri i unazës: 26 cm.

Montohet shume lehte.

Madhesia e telefonave celular 5.2 deri 10.5 cm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin edh cilesine me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Drite

Ngjyra

Be the first to review “LC 666 | Ring Fill Light | LLambe rrethore per celularin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ring fill light lc 666 bli online dyqan taxi

LC 666 | Ring Fill Light | LLambe rrethore per celularin

WhatsApp chat