Selfie Ring Light RK-12 White | Drite per kameren e telefonit

1,000 L

Ka stok

  • Dimensionet e produktit 9 x 9 x 4cm.
  • Perbehet me tre nivele te ndryshme ndricimi.
  • Instalohet lehtesisht ne telefon.
  • Vendoset edhe ne kamerat e pc edhe te laptopeve.
  • Me dizajn elegante edhe shume kompakt.
KODI: K-200720-094 Kategori: ,

DRITE SELFI PER KAMEREN E TELEFONIT

Drite me tre nivele te ndryshme ndricimi.

Ajo ka nje madhesi shume kompake te cilen mund ta merrni kudo me vete sepse eshte shume praktike edhe ka nje peshe shume te lehte.

Drita vendoset para kameres se telefonit tuaj dhe hyn ne pune ne momentin qe ju shkrepni foto apo video.

Tashme me kete drite te vogel ju nuk do te shqetesoheni me per driten ne vendet ku shkoni.

Ju ndihmon te merrni foto dhe video shume profesionale dhe me kualitet shume te larte ne ato raste kur drita normale nuk jua mundeson kete.

Paisja ofron ndricimin ne menyre te barabarte edhe te njejte per te gjithe siperfaen.

Driten e vendosni duke e hapur edhe duke e mbyllur ne menyre qe te fiksohet me telefonin tuaj.

SPECIFIKATdrite selfi foto video telefon bli online dyqan taxi

Permasat e produktit 9cm x 9cm x 4cm.

Perbehet me tre nivele ndricimi.

Perdoret per te ndricuar te dyja kamerat e telefonit, kameres para edhe te pasme.

Mund ta merrni kudo me vete.

Instalohet lehtesisht ne telefon.

Lidhet me USB me paisjet e tjera elektronike.

Ndricon ne menyre te njetrajtshme.

Vendoset edhe ne kamerat e pc edhe te laptopeve.

Mund ta perdorni edhe si elektrik dore.

Bli Online | Bli Mire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Drite

Ngjyra

Be the first to review “Selfie Ring Light RK-12 White | Drite per kameren e telefonit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite selfi foto video telefon bli online dyqan taxi

Selfie Ring Light RK-12 White | Drite per kameren e telefonit