Ring Fill Light | Drite Led per ndricimin me tre ngjyra

2,990 L

Ka stok

 • Diametri i drites 26 cm.
 • Fuqia 10 Watt.
 • Gjatesia qe mund te arrije drita eshte 2 metra.
 • E perbere me drita Led.
 • Arrin te mbaje te gjihta llojet e celulareve, kamerat. aparatet fotografike etj.
 • Material plastike ABS shume cilesore.
KODI: K-200720-087 Kategori: , , ,

RING FILL LIGHT PER NDRICIM E KAMERES

Per te gjithe ju qe jeni te apasionuar pas fotove apo videove, ose dhe per te gjitha ata qe kane ushtrimin e prefesionit ne menyre drejteperdrejte me to kjo drite do t’ju nevojitet patjeter. Ajo arrin te mbaje te gjithe celularet, aparatet fotografike, kamerat etj.

DRITE LED ME TRE NGJYRA PER TE VENDOSUR TELEFONIN

Drita ka formen rrethore per te siguruar ndricim te plote te fytyres suaj ne momemntin qe jeni duke fimuar apo fotografuar veten.

Kjo drite perbehet nga tre drita te ndryshme , ku ne varesi te ndricimit ju do te zgjidhni ate qe ju perfaqeson me se shumti.

Fale kesaj drite te gjitha fotot edhe videot tuaja  do te duken sikur jane bere nga nje profesioninst.

Lidhet ne paisjt e tjera elerike nepermjet USB.

Driten mund ta instaloni lehtesisht dhe ne te njejten menyre mund ta cmontoni perseri.

Duke qene se ka nje madhesi te vogel edhe mund te c’montohet, drita mund te merret kudo me vete.

Mund te qendroje lehtesisht ne cdo cep te shtepise duke qene se nuk ze shume hapesire.

Tashme nuk keni pse te prisni per te gjetur driten e duhur, kendin e duhur. Kjo drite do te eliminoje te gjitha shqetesimet tuaj duke ju bere te keni ndricim ne cdo moment.

SPECIFIKAT

 • Diametri i drites 26 cm.drite ring fill light telefon selfie bli online dyqan taxi
 • Fuqia 10 Watt.
 • Gjatesia qe mund te arrije drita eshte 2 metra.
 • E perbere me drita Led.
 • Ngjyrat e drites jane ne tre lloje te ndryshme.
 • Arrin te mbaje te gjihta llojet e celulareve, kamerat. aparatet fotografike etj.
 • Material plastike ABS shume cilesore.

Bli Online | Bli vetem ne tregu me te madh online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Drite

Ngjyra

Be the first to review “Ring Fill Light | Drite Led per ndricimin me tre ngjyra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite ring fill light telefon selfie bli online dyqan taxi

Ring Fill Light | Drite Led per ndricimin me tre ngjyra