Power bank me solar 5000mAh | Dual USB

1,890 L

Ka stok

KODI: I-72121220 Kategori: ,

POWER BANK ME SOLAR 5000mAh | DUAL USB

Power bank me karikim solar i cili mund te karikoje dy pajisje njekohesisht fale dual usb.

Me fuqi 5000mAh do te karikoje telefonin pa nevojen e energjise elektrike. Paneli ka nje dizajn rrjeti qe e mbron ate nga gervishtjet dhe veshja e tij eshte e papershkueshme nga uji.

Ideal per aktivitete te jashtme si  kamping, piknik dhe shume perdorime te tjera emergjente.

Karikuesi me panel diellor do te rimbushe automatikisht baterine e tij te brendshme kur vendoset ne nje zone me rreze dielli te mjaftueshme.

Karakteristika

  • Lloji i Baterisë: Bateri Litium-Polimer
  • Kapaciteti: 5000mAh
  • Hyrja: 5V/1A
  • Dalja: 5V/2X1A
  • Dimensioni i produktit: 142*75*13.6 mm
  • Pesha: 146 g
  • Paneli Diellor: 5.5V/1.2W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Kapaciteti

5000mAh

Be the first to review “Power bank me solar 5000mAh | Dual USB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank 5000mah shitje online ne dyqan taxi

Power bank me solar 5000mAh | Dual USB