Powerbank 20000 mAh | Quick charger Yosonda

1,500 L

Ka stok

KODI: i-2120763 Kategori: ,

POWERBANK 20000mAh | QUICK CHARGER 

Powerbank 20000mAh Yosonda quick charger eshte zgjidhja ideale per nevojen e vazhdueshme te karikimit te pajisjeve edhe kur nuk ndodheni ne ambientet e shtepise.

Karikon ne menyre efikase te gjitha pajisjet qe mundesojne porte usb karikimi si celulare, tablet, kamera etj fale tre portave usb.

Mbrojtja nga mbitensioni, parandalimi i qarkut të shkurter dhe tiparet me te perparuara te sigurise ju japin siguri gjate perdorimit te ketij powerbank.

Ekrani LCD i integruar tregon ngarkesen e mbetur nga perqindja dhe statusi aktual i punes.

Pamja dhe performanca perfekte e bejne zgjidhjen optimale per perdorim te perditshem ne karikimin e pajisjeve tuaja me nje karikues te jashtem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Power Bank

Kapaciteti

20000mAh

Ngjyra

Be the first to review “Powerbank 20000 mAh | Quick charger Yosonda”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank 20000mah yosonda ne shitje online ne dyqan taxi

Powerbank 20000 mAh | Quick charger Yosonda