Redmi Power Bank | 20000mAh

3,500 L

Ka stok

 • Kapacitet i madh 20000 mAh.
 • Karikim i shpejtë me dy drejtime 18W.
 • Karikimi i dy pajisjeve në të njëjtën kohë.
 • Mundësia për të karikuar Powerbank me të dy lidhësit microUSB dhe USB Type-C.
 • Ai gjithashtu mbështet karikimin e pajisjeve me rrymë të ulët.
KODI: Redmi Power Bank 20000mAh Kategori: ,

REDMI POWER BANK 20000MAH

Xiaomi prezanton linjën e saj të powerbanks Redmi. Ato ofrojnë të njëjtën cilësi, por me një çmim më të volitshëm. Modeli 20,000 mAh në ngjyre të bardhë do të karikojë telefonin tuaj celular 3.5x në 4.5x pa ndonjë problem falë kapacitetit të tij të lartë.

POWER BANK ME CILESI TE LARTE

Karikimi është i mundur përmes dy portave të mëdha klasike USB-A me një fuqi deri në 18W. Mund të karikoni dy pajisje në të njëjtën kohë, ndërsa shuma maksimale e fuqisë së karikimit do të jetë 18W.

Redmi Power Bank gjithashtu mundëson furnizimin me energji të pajisjeve me konsum të ulët. Thjesht shtypni butonin në anë dy herë dhe do të karikojë Mi Band. Treguesit LED tregojnë kapacitetin e mbetur të Powerbank. Power Bank mund të karikohet përmes një lidhje microUSB ose USB Type-C me shpejtësi deri në 18W.

Karakteristikat:Redmi Power Bank 20000mAh bli online dyqan taxi
 • Kapacitet i madh 20000 mAh.
 • Karikim i shpejtë me dy drejtime 18W.
 • Karikimi i dy pajisjeve në të njëjtën kohë.
 • Mundësia për të karikuar Powerbank me të dy lidhësit microUSB dhe USB Type-C.
 • Ai gjithashtu mbështet karikimin e pajisjeve me rrymë të ulët.
 • Elementet mbrojtës parandalojnë mbinxehjen, qarkun e shkurtër dhe incidente të tjera.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Power Bank

Be the first to review “Redmi Power Bank | 20000mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi redmi power bank 20000mah bli online dyqan taxi

Redmi Power Bank | 20000mAh