Powerbank Multifunksionale | Safety Tool

4,500 L

Ka stok

– Thyen Xhamin e makines ne raste emergjente kur ju keni ngecur brenda saj .
– Mbrojtje personale , dizajnuar me drite te forte dhe alarm.
– 5200mAh bateri te nje cilesie te lart
– Drite LED
– Karikues Fast Charger
-Suporton iPhone,iPad,iPod,PSP,digital Camera

KODI: 6970028240006 Kategori: , Etiketime: , ,

POWERBANK ME SAFETY TOOL

Powerbank Multifunksionale | Safety Tool , mund ta beni porosi | blerje online ne Dyqan Taxi .

Powerbank Multifunksionale , eshte nje pajisje e vetme qe ju vjen ne ndihme me disa sherbime.

POWERBANK ME SAFETY TOOL

– Thyen Xhamin e makines ne raste emergjente kur ju keni ngecur brenda saj .
– Mbrojtje personale , dizajnuar me drite te forte dhe alarm.
– 5200mAh bateri te nje cilesie te larte
– Drite LED
– Karikues Fast Charger
-Suporton Smartphone iPhone,iPad,iPod,PSP,digital Camera

Blerje online te sigurta ne Shqiperi
Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Powerbank Multifunksionale | Safety Tool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Powerbank multifunksionale me dsafety tool blerje online dyqan online Dyqan Taxi

Powerbank Multifunksionale | Safety Tool